Вивчаємо іноземні мови з пригодами або перемоги сміливого мишеняти

Нагадаю, що напередодні Новорічних свят у Винниківській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті (Львівська область) відбулась презентація мультфільму, який учні цього навчального закладу намалювали на казку "Хоробре мишеня". Але то була не єдина презентація. На юних художниць очікував сюрприз.

Над малюнками паралельно працювали дві школярки – Софія Юрдига та Вікторія Дитиняк. Кожна створила свій неповторний образ сміливого мишеняти.

Обрати серед них було досить складно. Втім, я перебувала у розпачі недовго. Після обговорення з фахівцями Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова було вирішено наступне.

Мультфільмом стала робота Софії Юрдиги.

А малюнки Вікторії Дитиняк були використані для створення електронних казкових коміксів у спільному проекті з обласною бібліотекою для молоді ім. М. Свєтлова "Вивчаємо іноземні мови з пригодами" – для вивчення англійської, французької та польської мов."Сподіваємось, що яскраві малюнки коміксу й численні пригоди маленького героя допоможуть вчителям та батькам у заохоченні дітей та підлітків до вивчення іноземних мов, – зазначає директор бібліотеки Ольга Матюхіна. – Зробимо такий невеличкий, але корисний подарунок бажаючим удосконалити свої знання з іноземних мов. Наразі вже маємо комікс двома мовами. До Різдва сподіваємось випустити комікс польською. Та й на цьому не зупинимось. Працюємо далі..."

Оскільки мишеня, за текстом, родом із Японії, під час демонстрації коміксу звучить автентична японська музика. Інша для кожної мови.

Чергування малюнків відбувалося щотринадцять секунд – для зручності читання.

Тож чекаємо, коли в мережі інтернет з'являться яскраві комікси, що розповідають про пригоди сміливого мишеняти та його перемоги над злими... Е, ні! Не буду забігати наперед і псувати задоволення від перегляду.

Успіхів вам у вивченні іноземних мов, любі друзі!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше