#VseBydeDigital 

19 листопада 2017
IntoNation.Kyiv
   Цей тиждень розпочався з новини про Uber – японська група SoftBank інвестує в сервіс перевезень 1 млрд $? Шляхом викупу частини акцій. Ціна Uber за останніми дослідженнями становитиме 70 млрд ( на разі 68,5 млрд). Також йдеться про плани японців збільшити кількість вкладів до 9 млрд у випадку викупу більшої частини акцій у інвесторів та працівників (у випадку тендеру на користь SoftBank, їх акції в сервісі становитимуть 14%).
    «Угода сприятиме збільшенню інвестицій у технології та нашим постійним розширенням як вдома, так і за кордоном, одночасно зміцнюючи наше корпоративне управління», - прокоментував представник Uber для The New Yourk Times.
Біл Гейтс будуватиме розумне технологічне місто. Для цього навіть вже придбано ділянку землі в штаті Арізона, площею 10 000 га землі. Нове футуристичне місто матиме назву Бельмонт, місто буде цілком оснащене житловими будинками, школами, магазинами й усіма необхідними установами, через місто проходитиме шосе, що з’єднуватиме Бельмонт із Лос-Анджелесом. Проект означено як довготривалим. На його будівництво виділено 80 млн $
   «Бельмонт стане центромінноваційної спільноти, з інфраструктурою, іноваціями й комунікаціями, що базуватимуться на передових тенологіях, високошвидкісних цифрових мережах, дата-центрах, нових технологія виробництва й технологій, машинами на автопилоті, автоматизированою логістикою», — зазначається в релізі, присвяченому запуску.
У побудову київського коворкінгу інвестували 480 000$ завдяки гранту компанії засновника eBay. Інвестиційна компанія Omidyar Network виділила кошти на ремонт приміщення, створення програм для стартапів та інших фінансових витрат. Майбутній коворкінг 1991 Open Data Incubator пропонуватиме менторську підтримку та екселераційні програми за певну пізніше визначену суму.
   Google оголосила про початок конкурсу Google Play Indie Games Contest. У змаганні за засоби вдосконалення та розповсюдження гри можуть змагатись розробники, що є представниками однієї з зазначених країн (Україна в тому числі), не бути представником держави, що підписала ембарго з США. Ну й щодо вимог до самого продукту: має бути випущений не раніше 1 січня 2017-го, або ж знаходиться на стадії розробки (оцінюється бета-версія), не порушувати законодавства своєї країни, США та норм міжнародного права. Роботи приймаються до 31 грудня 2017, оголошення фіналістів відбудеться 31 січня 2018, оголошення переможців – 13 лютого. Фіалісти, топ-10, топ-3 й переможець отримають нагороди.
   Ігрова платформа Steam ввела гривню для оплати ігор. При тому користувачі наголошують, що деякі продукти подорожчали з переведенням на національну валюту (на 5-10 грн). Деякі ще не доступні для покупки, але згодом доступ до них відновиться.
   Тепер у Skype можна створювати професійні акаунти (Proffesional Account). Користувач отримує змогу розміщувати розширену інформацію про себе та свій продукт, назначати відеодзвінки, отримувати платежі онлайн та робити нотатки у програмі.
   Депутати внесли до Ради проект закону 7270, що зобов’язує постачальників комунальних послуг приймати онлайн-платежі та надсилати електронні квитанції за бажанням послуговувачів, встановлюючи кримінальну відповідальність у випадку порушення прав користувачів платіжною системою.
   Firefox випустив оновлення – Firefox Quantum. Як запевняють розробники, браузер швидший за попередній компанії та за завантаженням найпопулярніших сервісів тримає гідну конкуренцію Chrome, на деяких сайтах навіть випереджаючи. Водночас, місця на диску займає менше, енергію використовує ефективніше. Творці заклали алгоритм, за яким першою завантажується головніша з точки зору користувача інформація – статті й ілюстрації до них, після – декоративні елементи веб-сторінки. Панель інструментів можна підлаштовувати для власної зручності.
   Фонд U.Ventures шукає тебе, щоб вручити 100 000$ стартап. Загальна сума, на яку хочуть розщедритись – 5 млн $. До слова, фонд уже виділяв кошти на українські розробки - Petcube, Sixa, eTachki, Rallyware. Фонд цікавлять високотехнологічні розробки з України чи Молдови стартаперів, які мають на своєму рахунку хоча б 1 продукт.
Агрохолдинг «Мироновский хлебопродукт» (ТМ «Наша ряба», «Бащинский», «Легко!») збирає ідеї стартапів у сфері агротех. У рамках програми MHP accelerator до 26 лютого 2018-го приймаються заявки на розробки у сферах агробіотехніки, діджиталізації, автоматизації виробництва, енергоефективності, управлінні та інноваціях кінцевого продукту. Учасникам обіцяють менторську підтримку, фінансування, доступ до ресурсів агрохолдингу, рекламну, юридичну та маркетингову підтримку, комерційний запуск у межах агрохолдингу.
   На український рекламний ринок виходить платформа Hybrid. Сервіс забезпечує розумноспрямований рекламний трафік відповідно до мети замовника у США, Німеччині,Росії й Польщі. 
   Розробник одного з перших антивірусів Джон Макафі (McAffe) консультуватиме київських старт-аперів Hacker з питань розвитку бізнесу й продажам, міжнародному поширенню продукції. Також, програміст став власником 10% акцій підприємства, що дає надію на комерційну вигідність, а отже успішність даної розробки. Hacken забезпечуватимуть аудит прогрманого коду, заключаючи контракти на блокчейні. За словами Макафі, йому сподобалась модель стартапу, що базується на поєднанні блокчейну й кібербезпеки.
   Тепер обрати потрібний продукт вам допоможе додаткова реальність – AD-застосунки. Даний додаток розробила компанія з міста лева – «STIYSTIL», що займається виготовленням столів. У онову розробки лягла потреба забезпечити потенційних покупців максимально достовірною інформацією про форму й розмір продукції. Застосунок доступний для iOS11 в AppStore.
   Українці зібрали необхідну суму на Kikstarter за 2 години. Йдеться про магнітні адаптери для ламп Magbulb. Початково розробники планували зібрати 3000$, на сьогодні сума вкладів становить понад 10 тисяч.
Гугл-карти оновлено! Вдосконалення зазнав дизайн програми – підібрано більш візуально придатні кольори, оновлено іконки (структуровано за кольорами).
   16 листопада ВРУ прийняла за основу законопроект №7275, який регламентує дії правоохоронних органів щодо вилучення комп’ютерної техніки. Зокрема йдеться про те , що будь-який обшук має проводитись із присутністю адвоката, із відеофіксацією та без вилучення документації й комп’ютерної техніки. 
   З 8 грудня можна буде придбати 10-ту модифікацію яблучка) Ну ви зрозуміли, про що я. Ціни на нього залежатимуть від обсягу пам’яті - iPhone X на 64ГБ — 37 999 грн; iPhone X на 256ГБ — 44 999 грн. Придбати цю іграшку, щодо якої ходять ой суперечливі відгуки, можна буде «Алло», Moyo, «Цитрус», Comfy, «Київстар», «Розетка», «Фокстрот», «Ельдорадо», Ringoo, iStudio з гарантією на рік. 
Автор - Katrya
#VseBydeDigital #ITINK #ОглядINK #ITОглядINK
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com