Tupperware для життя! Піклування про довкілля

15 квітня 2019
Редакція

Про екологічну ситуацію зараз говорить увесь світ. Наскільки відповідально ми ставимося до довкілля? Як скоротити частку пакувальних матеріалів у відходах? Як зберегти природні ресурси?

У Ерла Таппера, засновника бренду Tupperware, була відповідь ще в 1942 році: диво-контейнер, геніальний та екологічний виріб з вологоповітронепроникною кришкою! На диво, простий спосіб зберегти продукти свіжими довше. БЕЗ КОНСЕРВАНТІВ. БЕЗ УПАКОВОК. БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ПЛАНЕТИ.

Tupperware сьогодні — це величезний асортимент виробів для зберігання продуктів харчування, збереження їхньої свіжості, приготування та транспортування їжі. Наші ідеї , від “розумних” виробів для мікрохвильової печі та надійних холодильних систем до сучасних рішень “із собою”, дозволяють економити упаковку, сировину, енергію і, що важливо, гроші день за днем.

Ми застосовуємо найсучасніші матеріали, розробки дизайну та виробничі процеси вже понад 80 років, і наша філософія залишається незмінною: відповідальне використання продуктів харчування, шанобливе ставлення до природи та прагнення зберегти чистоту довкілля для наших дітей.

У цій статті ми хочемо розповісти, як легко зробити вклад у захист нашої планети. Достатньо лише часточки доброї волі, кількох корисних  порад і, звичайно ж, виробів Tupperware (tupperware.org.ua).

Усім нам треба змінити своє мислення, проявити ініціативу й відповідально ставитися до довкілля, ресурсів та інших людей кожного дня.

Позбутися сміття. Почати можна з покупок.

  • Захопити із собою контейнер у супермаркет чи на ринок. Чому б ні? Зараз можливо обійтися без упаковки навіть у м'ясних і ковбасних відділах. Ця тенденція тільки набирає обертів! Не соромтеся!
  • Усе це й фрукти овочі можно відразу покласти в “Розумні холодильники”. Так відпадає необхідність в одноразових пакетах й упаковках. Прийшовши додому, просто поставте контейнери з продуктами в холодильник.

Порада: завжди мати при собі багаторазову сумку, щоб було в чому нести продукти і не витрачати гроші на нові покупки.

Свіжість, що триває довше. Цікавий факт: в Україні щорічно виробляється близько 11 млн тонн харчових відходів (майже 300 кг на 1 людину). Це приблизно третина від загальної кількості споживаної їжі в країні. Виходить, що ми марнуємо цінні ресурси й енергію, необхідні для виробництва й транспортування продуктів. Як із цим боротися?

  • Заморозьте свіжі овочі та фрукти — і сезонні продукти будуть присутні у вашому раціоні цілий рік.
  • Купуйте велику упаковку йогурту замість кількох маленьких. Скоротить витрати на одноразову упаковку.
  • Використовуючи контейнери з вологоповітронепроникною кришкою, їжа зберігається довше.

Порада: грамотно заповнений холодильник споживає менше енергії, ніж порожній. Зберігайте різні інгредієнти й страви в індивідуальних контейнерах.

Готувати без відходів. Не завжди продукти використовуються повністю. Рішення? Нарізані овочі, залишки картоплі або невеликі шматочки сиру можно зберігати з розумом або використовувати творчо! Усе, що треба, — приготувати страву із залишків продуктів і того, що варто використовувати, насамперед.

  • Не доїли вечерю? Покладіть її в контейнер для мікрохвильової печі та візьміть із собою на роботу.
  • Порція в ресторані більша, ніж ви змогли з'їсти? Попросіть загорнути залишки страви із собою або складіть їх у свій контейнер Tupperware.

Порада: поставте нещодавно приготовлену їжу ближче до задньої стінки холодильника, а вчорашні страви вперед, щоб не забути про них і з”їсти першими.

Розумна альтернатива продуктам “на виніс”. Цікавий факт: в Україні викидається 7 млн стаканчиків. Як правило, вони не можуть бути перероблені й чинять негативний вплив на довкілля. Скільки насправді необхідно філіжанок кави для того, щоб прокинутися?

  • Зробіть термостакан Tupperware своїм постійним супутником незалежно від того, використовуєте ви його в машині або на ходу. Залийте в нього каву вдома або в найближчій кав'ярні чи на заправці.
  • Екопляшка з фільтрованою водою або водою з кулера — найкращий варіант для захисту довкілля.
  • Чарівна формула: приготувати їжу на весь тиждень і розсортуйте її по контейнерах Tupperware. Заощаджуйте час на готуванні.

Порада від Tupperware: закуски і бутерброди в ланч-боксах не потрібно додатково загортати в алюмінієву фольгу або поліетиленовий пакет.


ПІДСУМОК:

  1. Використовуйте багаторазові ємності;
  2. Відмовтеся від зайвої упаковки;

  3. Довше зберігайте продукти свіжими;

  4. Беріть обід із собою;

  5. Використовуйте багатофункціональну сумку;

  6. Здійснюйте прибирання без засобів для чищення, використовуючи салфетки з мікрофіброю Tupperware.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Настільні ігри на двох від Kubix: як вибрати розвагу
Замість того, аби переглядати серіали та фільми на повторі, гортати соціальні мережі або вигадувати дещо інше, можна звернутись до перевіреного та завжди актуального рішення – настільних ігор, розрахованих на двох осіб.
Читати більше
Інтернет-магазин парфумерії: переваги онлайн-шопінгу для любителів ароматів
Більшість людей доповнюють свої щоденні образи парфумом, який бере на себе важливі функції. Саме унікальний аромат додає недостатніх ноток всьому аутфіту, що робить його ще більш привабливим для оточення.
Читати більше