Кажуть, видатні люди не народжуються – їх виховують матері

Кожен з нас отримав чудовий дар – життя. Але мало хто замислюється над тим, що цей подарунок зробила одна і неповторна жінка. Більшість звикли кликати її "мамою". Це людина, яка щиро і безкомпромісно віддає вам своє серце на все життя, яка любить вас не зважаючи ні на що, яка вміє робити все на світі. Вона красива і добра. А найбільшим щастям для неї є посмішка її дитини. Чи можете ви зустріти ще людину, настільки віддану вам? Навряд чи! 
 


І немає значення, хто ми є, чого досягли і куди прямуємо – одного травневого дня ми знову повертаємося у дитинство, стаємо синами та дочками наших найдорожчих матусь. Звичайно, не потрібно чекати визначеного дня, щоби вкотре показати мамі свою любов, відвідати її, посміхнутись їй чи хоча б сказати кілька лагідних слів. Але ті, хто не мають такої змоги через певні причини, можуть це зробити у другу неділю травня, коли вся країна відзначає День Матері


 


Святкування Дня Матері було запропоноване американкою Анною Джарвіс і вперше відбулося у 1910 році. В Україні про це свято заговорили у 1929 році. Відзначили його у Львові, організатором була редакторка журналу "Жіноча доля" - Олена Кисилевська. У 1999 році цей день став офіційно відзначатись у всіх куточках країни. А взагалі це свято - традиція не нова. У слов’янські часи, наприклад, люди вшановували охоронниць сім’ї та роду. Адже ще з давніх часів саме жінки були берегинями домашнього вогнища та затишку.

В житті кожного з нас цей день є досить важливим. Адже "мама" - це перше слово, вимовлене дитинкою, яке супроводжує її впродовж усього життя. Вона завжди зрозуміє, завжди буде поруч і неодмінно допоможе. А найкращою подякою для неї буде ваша посмішка. 

Одне вам маленьке побажання: не забудьте привітати своїх матусь!

Фотографії зроблено в "Світлиці муляровій": www.muliarova.if.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше