#stopbullying: в Україні запустили кампанію проти Знущань серед дітей

14 вересня 2017
Kajool-Khan
Лише у цьому році 67% українських школярів стикалися з випадками буллінгу (від англ. bullying - знущання, залякування, приниження). Причому, зрозуміло, що більша частина дітей нікому не розповідає про проблему, навіть своїм батькам. Жертви соромляться говорити про це і часто винними вважають лише себе. Спостерігається також великий відсоток дітей, котрі лише дивляться, але бояться втрутитися. Часто їх переслідує почуття провини і безпорадності. Агресори просто не бачать у своїх глузуваннях та образах «нічого страшного», часто діло доходить і до фізичного насилля. Знову ж таки, для них це нічого серйозного не означає.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та агентство Smartica/Skykillers створили кампанію «Викресли буллінг» з метою пояснення дорослим і дітям, що таке буллінг, чому він виникає і до чого призводять наслідки, як з ним боротися і як створити безпечне середовище, де діти можуть жити, вчитися, грати і розвиватися. В основу дитячої кампанії лягло повідомлення: "викресли буллінг і вибери гідне, цікаве заняття, яке допоможе тобі реалізувати свій потенціал і заслужити повагу друзів". Для інформування дітей і батьків про буллінг був створений сайт з інформацією, тестами і рекомендаціями психолога.На сайті можна знайти соціальні відео, які розповідають коротенькі історії:

Викресли булінг – обирай скейтбординг

Викресли булінг – обирай блогінг

Викресли булінг – обирай діджеїнг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Краса чи практичність: на що звертати увагу при виборі столового посуду?
За обіднім столом збирається вся родина — це місце, де ми ділимося своєю радістю, розповідаємо історії та смакуємо домашню їжу. І саме тут дрібниці набувають особливого значення.
Читати більше