#stopbullying: в Україні запустили кампанію проти Знущань серед дітей

14 вересня 2017
Kajool-Khan
Лише у цьому році 67% українських школярів стикалися з випадками буллінгу (від англ. bullying - знущання, залякування, приниження). Причому, зрозуміло, що більша частина дітей нікому не розповідає про проблему, навіть своїм батькам. Жертви соромляться говорити про це і часто винними вважають лише себе. Спостерігається також великий відсоток дітей, котрі лише дивляться, але бояться втрутитися. Часто їх переслідує почуття провини і безпорадності. Агресори просто не бачать у своїх глузуваннях та образах «нічого страшного», часто діло доходить і до фізичного насилля. Знову ж таки, для них це нічого серйозного не означає.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та агентство Smartica/Skykillers створили кампанію «Викресли буллінг» з метою пояснення дорослим і дітям, що таке буллінг, чому він виникає і до чого призводять наслідки, як з ним боротися і як створити безпечне середовище, де діти можуть жити, вчитися, грати і розвиватися. В основу дитячої кампанії лягло повідомлення: "викресли буллінг і вибери гідне, цікаве заняття, яке допоможе тобі реалізувати свій потенціал і заслужити повагу друзів". Для інформування дітей і батьків про буллінг був створений сайт з інформацією, тестами і рекомендаціями психолога.На сайті можна знайти соціальні відео, які розповідають коротенькі історії:

Викресли булінг – обирай скейтбординг

Викресли булінг – обирай блогінг

Викресли булінг – обирай діджеїнг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше