#stopbullying: в Україні запустили кампанію проти Знущань серед дітей

14 вересня 2017
Kajool-Khan
Лише у цьому році 67% українських школярів стикалися з випадками буллінгу (від англ. bullying - знущання, залякування, приниження). Причому, зрозуміло, що більша частина дітей нікому не розповідає про проблему, навіть своїм батькам. Жертви соромляться говорити про це і часто винними вважають лише себе. Спостерігається також великий відсоток дітей, котрі лише дивляться, але бояться втрутитися. Часто їх переслідує почуття провини і безпорадності. Агресори просто не бачать у своїх глузуваннях та образах «нічого страшного», часто діло доходить і до фізичного насилля. Знову ж таки, для них це нічого серйозного не означає.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та агентство Smartica/Skykillers створили кампанію «Викресли буллінг» з метою пояснення дорослим і дітям, що таке буллінг, чому він виникає і до чого призводять наслідки, як з ним боротися і як створити безпечне середовище, де діти можуть жити, вчитися, грати і розвиватися. В основу дитячої кампанії лягло повідомлення: "викресли буллінг і вибери гідне, цікаве заняття, яке допоможе тобі реалізувати свій потенціал і заслужити повагу друзів". Для інформування дітей і батьків про буллінг був створений сайт з інформацією, тестами і рекомендаціями психолога.На сайті можна знайти соціальні відео, які розповідають коротенькі історії:

Викресли булінг – обирай скейтбординг

Викресли булінг – обирай блогінг

Викресли булінг – обирай діджеїнг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Собаки: які породи найкраще адаптуються у квартирі
Якщо ви мрієте завести вірного пухнастого приятеля, але переживаєте, що собачка не адаптується до квартирних умов, не засмучуйтесь. Сьогодні ми розкажемо вам про породи собак, які прекрасно підходять до таких умов та стають справжніми членами сім'ї.
Читати більше