Першим українським містом, яке заборонило переступати поріг своїх концерт-холів гостролерам по містах Росії, став Чернігів. Місто, від якого цього ну точно не очікували. Близькість кордону до РФ, лінгвовпливи на формування територіального діалекту не стали фактором для лояльного ставлення до російських гастролерів.
За розпорядженням міського голови від 21 листопада 2017 року у закладах культури, «які належать громаді Чернігова забороняється проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної республіки Крим, та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями і таким чином схвалюють дії, направлені на зміну меж території суверенної України, її державного кордону, з метою зменшення їх ідеологічного впливу… проводять концерти та беруть участь в інших культурних заходах на території Російської Федерації, окупованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України». Таким чином за рахунок політичної волі окремо взятого міського голови – Атрошенка Владислава Анатолійовича (думаю, держава має знати ім’я того, хто зробив для розвитку національного музичного сегменту більше, ніж усі органи держави разом узяті) місто, чисельністю менше 300 000 позбавилось бацилорознощика «не нашої війни», «ми же братізма», «общіх славянскіх ценностєй», і як мінімум перестане фінансувати развлєкатєлєй представників країни-агресора. Ось одгна з відповідей на запитання, як творити власну державу на місцях. Чарівна Чернігівська земля не вперше проявляє нам свою вірність ідеям держави. Варто хоча б згадати «Ніженських робінзонів»… Тепер чекаємо на подібні дії на загальнодержавному від СБУ та щонайменше – на столичному від Віталія Володимировича. Бо столиця – обличчя держави, на неї орієнтуються… На ній виростає молодь.
Тема російських гастролерів ще болючіша, ніж виступи російських артистів в Україні. Бо якщо другі керуються лише комерційним інтересом, перші ж стають зрадниками. Можливо, недосконалість нашого законодавства, в якому чітко не прописано, що ж саме може трактуватись для артиста поняттям державної зради, не встановлено механізмів відповідальності. Все регламентується загальним поняттям «Державної зради», через що багато з артистів можуть уникнути покарання. Якщо ж розглянути саме визначення – «Держа́вна зра́да — діяння, умисно вчинене громадянином на шкоду суверенітетові територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці держави: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, надання іноземній державі, іноземній організації (спецслужбі) або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти держави» - то виступи в РФ – це щонайменше – фіінансування держави-агресора (за фактом), щодо закону – підрив інформаційної безпеки держави.
А знаєте, що найстрашніше? Те, що московські гастролери є лідерами думок покоління підлітків, що підростає нині. Вони широко розкручені на телебаченні, виступають експертами в різних телешоу. СЕРЕД НИХ ПРОСТО СКАЖЕННО ПОПУЛЯРНИЙ МОНАТІК, ВСЯ ТВОРЧА КОМАНДА ПОТАПА, ТУДИ Ж І АНАСТАСІЯ КАМЄНСЬКИХ, І ВРЄМЯ І СТЄКЛО, QUEST PISTOLS SHOW, ВАЛЕНТИН СТРИКАЛО, ЛОБОДА, МАКС БАРСЬКИХ, ВЄРА БРЄЖНЄВА, АНДРІЙ ДАНИЛКО. В прекрасній моральній парадигмі ростимо майбутні покоління…
Фото – 24 канал
Автор - Katrya
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.