Про що говорить вам ім'я Ґарета Джоунза?

12 грудня 2016
Simple History

Ґарет Джоунз був англійським журналістом. І одним з перших почав говорити про Голодомор в Україні. Його публікації в європейських виданнях на початку 30-х років вкрай не сподобались радянській владі. Існує версія, що саме СРСР був причетний до його ранньої смерті.

Лише наприкінці 90-х років родичі опублікували в інтернеті його архів з унікальними документами. І як вшанування пам'яті цього мужнього журналіста та продовження боротьби за історичну правду — вже втретє в Україні відбувся конкурс для журналістів "Приз Ґарета Джоунза".

Мета конкурсу — спонукати учасників, а також читачів наданих статей, думати та аналізувати. Цьогорічна тема звучала як "Ґарет Джоунз — Голодомор — Боротьба".

На конкурс було надіслано 63 статті, і з них жюрі обрало 7 статей, що в повній мірі відповідали вимогам конкурсу. Приємною новиною є те, що наша стаття отримала друге місце.

Церемонія нагородження призерів відбулася 8-го грудня у Києво-Могилянській академії. Пропонуємо вам переглянути, як це відбувалося.

(Фото та монтаж — Євгенія Козловська)


 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як правильно вибрати зручне взуття
Гадаємо, ви й не підозрювали, але вибір зручного взуття на повсякдень має велике значення для загального настрою, здоров'я і способу життя. Носіння неправильного взуття може призвести до серйозних проблем, як-от біль у спині, м'язові болі, пошкодження м'яких тканин і проблеми зі суглобами, а ще принесе втому в кінці робочого дня.
Читати більше
Від А до Я: 5 книг, які варто прочитати навесні
У цій добірці переважають тексти про жінок і кохання, а також свободу і боротьбу за неї: хіба може бути інакше, коли все прокидається від зимової сплячки? Психологічна драма, історичний роман, урбаністичне віршування і навіть казкові пригоди — усе це придасться до того, щоб вийти з сезонного ступору.
Читати більше