Про що говорить вам ім'я Ґарета Джоунза?

12 грудня 2016
Simple History

Ґарет Джоунз був англійським журналістом. І одним з перших почав говорити про Голодомор в Україні. Його публікації в європейських виданнях на початку 30-х років вкрай не сподобались радянській владі. Існує версія, що саме СРСР був причетний до його ранньої смерті.

Лише наприкінці 90-х років родичі опублікували в інтернеті його архів з унікальними документами. І як вшанування пам'яті цього мужнього журналіста та продовження боротьби за історичну правду — вже втретє в Україні відбувся конкурс для журналістів "Приз Ґарета Джоунза".

Мета конкурсу — спонукати учасників, а також читачів наданих статей, думати та аналізувати. Цьогорічна тема звучала як "Ґарет Джоунз — Голодомор — Боротьба".

На конкурс було надіслано 63 статті, і з них жюрі обрало 7 статей, що в повній мірі відповідали вимогам конкурсу. Приємною новиною є те, що наша стаття отримала друге місце.

Церемонія нагородження призерів відбулася 8-го грудня у Києво-Могилянській академії. Пропонуємо вам переглянути, як це відбувалося.

(Фото та монтаж — Євгенія Козловська)


 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше