Походження матюків

7 вересня 2024
Spovid

СЛОВОТВІР МАТЮКІВ

«Матюк» - від слова «матір». Слова, що поминають матір у поганому значенні, осквернення, ґвалтування. Ці слова нагадують людям про використання статевого злигання, як примусу, покарання, приниження та навіювання рабського стану жертви (це тваринний рівень свідомості, спадок від бабуїнів та курей).

До цих слів належать і назви статевих органів. Пара членів і називається однаково — те що пхають і те куди пхають. Наприклад: «пихати — пхати—пихуй—пхуй», відповідно утворене і слово «піхва».

Звуконаслідувальне «пісссь — піссс-юн», що в латині перекрутилося на беззмістовне «penis». Відповідно утворене слово «піссссс-да».

Слово «є..ать» утворене від «їсти—єсть—єдать». Обидві дії є своєрідними єднаннями з предметом поєднання.

Слово "блѧдь" - блаж, блаженство, прихоть, хіть.

До речі, слово «пацан» означає недозрілий статевий член, пісюн. Кажуть, це слово запозичене через єврейську мову: «поцен» це той малий, недозрілий, і відповідно у них утворилося слово «поц» - дозрілий, дорослий. Тож пацан ще не є дорослим чоловіком. Дорослий - це вже "мужик", що має статевий досвід.

ВИСНОВОК СТОСОВНО ПЕРШОСТІ МОВ.

Очевидно, що слова «стул», тощо, виникли пізніше від слів, що означають частини тіла, ще й таких слів, які утворилися від природного відтворення дії, звуконаслідуванням. Це, вочевидь, одні з найдавніших слів у прамові.

Тож, якщо в українській мові первісне походження даного слова очевидне, а у семітській та латинській це природне «найрідніше» слово, бачимо, було запозичене і перекручене (поцен/пеніс, втратили глузд запозиченого чужого їм звуконаслідувального слова), то це і є доказом первісності української мови і вторинності тих мов, коли чужі племена у дорослому віці переучували на державну арійську мову, тому дорослі люди покрутили слова не розуміючи, а заучуючи їх.

ВИКОРИСТАННЯ ЛАЙКИ

Пригнічені люди (настрої нижче 1,1) вживають лайку, пов'язану з калом, смородом, огидою. Цим вони передають свій стан душі, понижують ваше завзяття тощо. Це мова кріпаків.

Матюки (що пов'язани зі злиганням) нагадують дії у настроях від 1,15 (мстивість), через нахабність та гнів, до 2,0 (сердитість), вони втягують людину у ці настрої. Це мова злодіїв.
Матюками користуються ті, хто прагне піднятися із покори та страху та насмілитися на насилля над іншим, наприклад, на бійку.

Матюк допомагає перескочити від нерішучості пригнічених настроїв до руйнівної рішучості злих настроїв і закріпитися у цьому "високому" стані.

Український звичай для висловлення гніву має іншу лайку. Це погрози, прокльони та визначення противника як непримиренного ворога - бісової крові, гада (рептилоїда).

Добрі люди знаходяться у вищих настроях і їм неприємно опускатися зі стану добробуту (порозуміння) у злидні. Тому добродії кепкують, вживають смішні порівняння та побажання, які збивають з панталику, спонукають отямитися, не прагнучи принизити людину.

Козаки, воїни духовного рівня, не лаються, а висловлюють наміри, вони діють, як стріли Перуна.

ВЕСЕЛКА НАСТРОЇВ

(умовне числове визначення рівня настроїв взяте за Габардом).

СВЯТІ НАСТРОЇ

40,0 Святість

8,0 Любов, Звитяга

ДОБРІ НАСТРОЇ

4,0 Завзяття

3,5 Веселість

3,0 Буденність

2,8 Задоволення

2,5 Спокій

ЗЛІ НАСТРОЇ

2,0 Сердитість

1,5 Гнів

1,1 Лукавість

ПРИГНІЧЕНІ НАСТРОЇ

1,0 Страх

0,9 Жалість

0,5 Горе

0,1 Покірність

0,05 Порожнеча

0,0 Непритомність

КРИТИКА ОФІЦІЙНОГО ПОХОДЖЕННЯ МАТЮКІВ (НА ЗАХИСТ ПРИРОДНОГО ГЛУЗДУ)

Останні майже тисяча років тлумачі насаджують мовний кретинізм, виводячі первісні слова із письмових джерел християнської доби різних малих народів, що виникли на кілька тисячолітть пізніше (дохристиянські джерела знищені по суті цією офіційною постхристиянською школою).

Хоча очевидно ж, що все було навпаки - від простих первісних слів походять ті дивні зразки, на які спираються офіційні буквоїди, неначе не знають, що трипільській цивілізації та її мові вже 7532 роки (календар від сотворення світу, додаємо 5508 років славної спадщини).

ЩЕ. Вживання недобрих слів може запустити недобрі думки, що впливають на майбутнє людини.

ВЕСЕЛКА НАСТРОЇВ,

НЕБЕСНА ВЕСТУРА (ВІСТЬ)

НОВЕ ВІДКРИТТЯ: ПОХОДЖЕННЯ назви "УКРАЇНА"

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com