Читати більше
Походження людини
Людина походить від мавпи, яка спустилася з дерев і жила на березі, цьому є очевидні ознаки:
-
Будова носа людини відрізняється від деревних мавп, вона дозволяє вільно пірнати. Єдина сучасна мавпа, яка має ніс подібний людському (носач), полюбляє пірнати.
-
Наявність суттєвого оволосіння лише на голові сталася через те, що довго знаходитися у воді можна лише позбавившися «шуби», а «шапочка» залишилася, вона захищала від Сонця. Вважати, що оволосіння у людини пропало від того що людина почала шити одежу — звичайний науковий кретинізм. Це те саме, що вважати, що зір у людини почав псувався через те, що вона винайшла окуляри.
-
Будова грудної клітини у людей відрізняється тим, що вона пласка, це допомагає легше триматися на воді під час швидкого плавання.
-
Недавно вчені прийшли висновку, що зморщення лише подушечок пальців відбувається не через розкисання шкіри від води, а є пристосуванням для більш надійного утримування мокрих предметів. Це зморщення керується нервами.
Ці пристосування допомагали предку людини добувати їжу у воді. Ускладнення середовища існування з новими можливостями (користуватися деревами, суходолом і водою та водними запасами) спонукало до розвитку розуму та здібності до праці, до виникнення людини:
-
Спонука працювати з предметами (розбивати ракушки), створювати просте знаряддя для ловлі іншої водяної здобичі.
-
Покращення живлення мозку цінним легкозасвоюваним білком та жиром із водяних запасів (ракушки, риба).
-
Можливість ховатися від одних великих хижаків у воді, а від інших — на березі, робити засідки на водопоях.
-
Лісова мавпа ніколи навіть не подумає навчиться полювати палкою чи стрілою (метальна зброя проти спритного лісового звіра - це занадто складно і тому неочевидно). Цьому передує набагато легша проміжна очевидна навичка бити рибу каменем, гарпуном, яку освоїли водяні мавпи.
Внаслідок водяного життя, сучасна людина:
-
Обожнює пляжі, купання та засмагання. Це найкорисніші і найприємніші для здоров’я вправи, адже людські тіла створювалися для цього середовища.
-
Дуже залежить від потреби митися і гидує немитим тілом. Після купання у річці, без усякого мила, шкіра досягає найкращого стану — чиста і пружна.
-
Дуже залежить від сонячного опромінення (вітамін Д).
-
Потребує Омега 3, що міститься у рибі (принаймні, це найкраще джерело). А середземноморське харчування, де багато їжі із води, вважається найкращим.
НЕАНДЕРТАЛЬЦІ
Скоріше за все, неандертальці походять від інших мавп (іншого виду, а може всього лише підвиду), які не мали пристосувань до прибережного водяного життя (або, принаймні, не встигли позбавитися шуби через набагато менший час водяного життя). Саме тому, що неандертальці лишилися волохатими, вчені досі не знайшли доказів наявності у них одежі, навіть у холодному підсонні, лише вогонь.
Тож, маємо другий науковий кретинізм: "Вчені зазначають, що на сьогоднішній день невідомо про випадки обмороження неандертальців. А це опосередковано вказує на те, що вони носили вбрання."
Але ж все навпаки, волохатий неандерталець завжди загартований на будь-яку погоду, як дикий звір, і шуба у нього завжди при собі. А безволоса людина, що звикла до одежі і втратила її - замерзне. Тож, неандертальці не мали одягу і були волохаті (очевидно, через те що не походили від водяних мавп).
До того ж, неандертальці відрізнялися меншими розумовими здібностями, що підтверджує хибність третього наукового кретинізму - твердження, що мозок розвився від переходу на вживання вареного і тому, начебто легкозасвоюваного, тваринного білку. Такий білок навпаки гірше засвоюється, це відомо вже більше ста років тому, коли сира жаба розчинилася у шлунковому соці повністю, а варена - лише ошпарилася поверхнево.
Головним спонуканням для мозку була дрібна моторика при освоєнні нового водяного світу з новими задачами для розвитку розуму (робота з ракушками, пірнання, ловля риби глушінням каменем а згодом - за допомогою гарпуна, а ще згодом - потреба виготовлення одежі на голе тіло).
Саме через водяне минуле сучасна людина перемогла неандертальців, у яких пристосування до виживання було більше спрямоване на еволюцію тілесних можливостей, як у звірів - сила, витривалість, міцні кістки та зуби, густа шерсть.
"Неандертальці вміли виготовляти й використовувати інструменти та зброю, таку як кам'яні рубила і списи. Але, очевидно, в них не було метальної зброї — здобич вбивали ударом коротких списів, про що свідчать сліди розвинених м'язів на кістках правої руки. Також вони знали як підтримувати вогнища."
Очевидно, людина стала слабшою тілесно проти неандертальців та мавп саме тому, що для "рибальства" не потрібна сила, а потрібна дрібна моторика пальців.
Бачимо, що "слабкі" наші предки мали розвиненіші "водою" розум і знаряддя, лук та стріли, бо мали проміжну ступінь розвитку метальної зброї — бити рибу гарпуном.
ЩЕ. Є думка, що найбільше неандертальського генетичного спадку збереглося у монголів. І справді, монголи досі не їдять рибу, у їхніх річках повно неляканої риби.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше