Походження англійців

20 грудня 2024
Spovid

Очевидно, що З. Європа складається із трьох основних гілок народів. На півдні — романські народи (це суміш аріїв з неграми: цигани, роми, румуни, ромеї...), також тут французи — переведені на романську мову гали-кельти (суміш аріїв з монголами і, пізніше, з ромеями), в середині — германці (суміш аріїв з монголами — татари ), на півночі — фіни (древніша суміш аріїв з монголами).

У Еддах описано обряд посвячення у арії цих татарських народів, коли треба було сидіти 9 днів на дереві і вивчити мову для того, щоб племені було дозволено перейти через скіфську землю на Захід, на землі що звільнилися від льодовика.

Монгольські звички англійців (мабуть же ж їх ще більше):

  1. З.Європа торгувала невільниками з турками аж допоки Устав Козацького Війська (конституція, через Пилипа Орлика) обмежив християнство (інквізицію) і відновив людські права (Відродження). В Америці нащадки західних європейців продовжували торгувати рабами, що має досі плачевні наслідки в їхньому житті. А в українців (аріїв) рабства не було ніколи, бо для аріїв це є неприйнятна бездуховність (звідси видно, що і аврамічні релігії, які дуже тепло ставляться до рабства, не є українською вірою, а є сурогатною підміною чарівній відичній вірі вільного духовного народу).

  2. У мові: nobody, everibody, somebody. Англійці вважають людину тілом (body), фізичною особою, а не духовною чи душевною істотою. Натомість, у аріїв назвати людину тілом - це образа.

  3. Умиваються у непроточній воді навіть у поїзді. Набрав води в умивальник, заткнув дірку і плеще собі у обличча мильно-брудну воду.

  4. Пустельна звичка митися (обтиратися) намоченою губкою, біля умивальника.

  5. Миються у ванні по черзі кілька людей, в одній воді. Відсутність гидливості, досі, у часи водогону, говорить про походження від племен, що не жили у містах чи селах.

  6. Посуд миють з фейрі і не виполоскують після мийного засобу. По телевізору кажуть мовляв, досить їсти фейрі, за рік англієць виїдає таку то кількість миючого засобу. Але як об стіну горохом. Або тарілку не миють, чи протруть паперовою серветкою і знов з неї їдять. Тут знову маємо відсутність "міської" охайності, тобто, цивілізація до них прийшла на тисячі років пізніше. У дикій природі охайність не потрібна, відійшов, сходив під куща, воно й розвіялося, кибитку завтра у іншому місці поставимо, за конями йдемо. Тут зараза не поширюється, на відміну від середньовічних міст, коли вони заполонили наші міста і загноїли їх вщент.

  7. Нема хліборобського культу хліба. А от сире м'ясо (татарський салат, тощо) їдять досі.

  8. Опалення комином. Монгольська по суті спрощена піч, яка витрачає забагато палива, на відміну від хліборобської досконалої багатозадачної печі, яка ще й пече хліб.

  9. Правило прецедента у судах. Тобто, дика людина не розуміє справедливості, вона перебирає старі записи і шукає рішення судів, коли керували арії. Вона просто зписує рішення задачок у аріїв.

  10. Білі перуки в судах. Англи (коли арії вже розчинилися серед них чи англійці розійшлися з аріями), розуміли, що судити має право біла людина, тому суддя одягав білу перуку, щоб було видно, хто тут біла людина (тобто суддя), а хто — дикун, який порушує людяність суспільства.

  11. Бачимо, що англійці не є частиною арійського народу, а є підопічними, їх цивілізовували. Тому у них звичка до традиційності. Вони розуміли, що найкраще вчиняти так, як їх колись вчили арії, а робити по своєму — не комільфо.

  12. Слово «ресторан» і «реставрація» тотожні. Щоб зробити гарну харчевню, нащадки кочівників не вміли збудувати красивий будинок, а пишалися реставрованим арійським. Це було в часи, коли всесвітню арійську гардарику, а також відунів-друвідів (true - правда, від - відати),  знищили хрищенням і міста заполонив прошарок населення, яке ще не вміло підтримувати складне міське життя.

  13. Коли вони заучували арійську мову: це ворон, це вода... the raven, the water так і закріпилося.

  14. На дітях і китайцях видно, що людство опанувало "р" доволі пізно, першими цей звук опанували орії. На той час англійці не змогли його навчитися, так і закріпилася у їх мові картава вимова. Зараз вже їхні діти зможуть опанувати правильну "р", але закріпилася картава. Що далі від України, то гірша вимова «р».

  15. Звичка копіювати чуже знання без розуміння позначилася і на писемності — за основу взята французька писемність, а читають по своєму, мало глузду і зв’язку з написаним. Відповідно, під криве письмо, покрутили і значення буков у абетці, замість зробити навпаки, розумно — користуючись латинською абеткою, писати свої слова цими буквами, тобто навчитися писати, а не вгадувати цілі слова, як китайці - ієрогліфи. Народ, який творить писемність, розуміє, що буква означає звук і читається зрозумілим способом однаково у всіх словах.

  16. У англійців збереглася звичка «ковтати слова» незрозумілої їм чужої мови. Подібне є в українських дітей, поки вони розмовляють машинально, не вдумуючись у значення слів. Також, особливо у американців, відчувається «дитячість» і в емоціях.

  17. Тюрки відзначають, що германські мови містять багато тюрських слів і топонімів (це на додачу до руських слів і топонімів).

  18. Держави у тюрків були засновані аріями, тому назви закінчуються на -стан (українське /те саме, що  арійське/ слово - стан, станиця, ставка, стойбище, стоянка чергового "ноєвого ковчега" на землях тубільців). Тож, маємо у їхніх нащадків англійців і німців, ДЕРЖАВА - state, Zustand, норвезька - tilstand, італійська - stato, албанська - shteti, абхазька - аштат...

ВИСНОВОК: Англосакси є нащадками тюрських степовиків, яких цивілізували предки українців щоб дозволити їм перейти на землі Заходу. Тобто, зробити степових чужинців своїми, аріями, і мати більш-менш людяних сусідів з Заходу. Ця велетенська робота була на користь всім. Були часи, коли села  скіфів і кельтів стояли вперемішку і навіть військо збирали сукупне. То були часи переучування кельтів перед їхнім переселенням на Захід.

ЩЕ. Англо-германським народам буде дуже корисно повторити свій прадавній перехід з мови, яка вже стала їм «тісною», на мову українців, праматір індоєвропейських мов. Мова є знаряддям розуму, що досконаліша мова, то кращий і творчіший спосіб мислення, вища успішність розумової праці і духовного розвитку.

ЩЕ. НЕБЕСНА ВЕСТУРА (ВІСТЬ)     ВЕСЕЛКА НАСТРОЇВ

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com