"Книжковий Арсенал" 2019 вже зовсім скоро

1 травня 2019
Аня Остапчук

Уже в кінці травня Київ переповнять фанати книг, адже саме тоді відбудеться IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, мистецька сцени, утілюються спільні якісні, актуальні й інноваційні проекти. Тема цьогорічного дійства  співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. 

«Сусідство: відкрите питання» — це спеціальна програма, яка охоплює різнаі прояви взаємин між культурами, історіями й політиками сусідніх країн: взаємовпливи в літературах, видатні постаті на перетині культур, право на пам’ять і місце в історії, трансформації країн після падіння Берлінського муру та нинішнє переформатування європейського політичного ландшафту. 

Відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з виставковим проектом «РОЛІТ/СУСІДИ», який присвячений легендарному кооперативному будинку «Робітників літератури» — широко відомому як київський «Роліт». 

Буде присутній «Ветеранський намет»  проект цьогорічного Книжкового Арсеналу у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України. Література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами, буде представлена на спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького Арсеналу, де також відбуватимуться автограф-сесії авторів.

Серед популярних іноземних учасників глядачі зможуть побачити та почути:  Майк Вікінґ (Данія), Дерек Бразелл (Велика Британія), Джо Девіс (Велика Британія), Мартина Бунда (Польща), Кріс Абані (США), Софі Оксанен (Фінляндія), Барбара Кассен (Франція), Ґрейс Кеннан (США), Адам Поморський (Польща), Богдан Задура (Польща), Едвард Навотка (США), Андреас Каппелер (Австрія), Александра Шульман (Велика Британія), Аня Хромова (Ізраїль), Майкл Кіммел (США), Ібен Акерлі (Норвегія), Абір Мухерджі (Велика Британія), Станіслав Комарек (Чехія) та інші.

Для любителів поезії та музики відкрито спеціальний проект агенції "АртПоле" – "РоздІловI". Перформанс «Поезія/музика/візуалізація – знаки взаємодії» є інтердисциплінарним твором, найбільша художня цінність якого — взаємодія між літературою, музикою, візуальним образом, — що резонує з фокус-темою цьогорічного фестивалю. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Гайда до Італії: що треба знати перед мандрівкою у країну пристрастей
Надворі в повному розпалі літо - саме час планувати, куди ж поїхати у відпустку. Пропоную добряче обдумати варіант з темпераментною Італією, місцем пасти, оливок та постійного натхнення. Якщо ви вже задумалися, прочитайте 10 речей, які потрібно знати про один з центрів світової моди. А може, ви побували вже у цій колоритній країні? Гайда ділитись враженнями!
Читати більше
#AmericanOutliers: нестандартні полотна аванґардистів пройдешнього століття
Про прагнення бути бунтівниками і творцями свого світу, необмежені світогляди, культурно-естетичні виклики аванґардистів ХХ століття. Незвичні рішення, багатство кольорів - усе це про тих, кого суспільство не могло довгий час прийняти.
Читати більше