Книги, що допоможуть, якщо вам погано

5 березня 2018
Аня Остапчук

Кажуть, книга лікує! Це, звісно, добре. Але як важливо натрапити на справді хорошу книгу, а не на черговий потік слів. Спробуємо поділитися з вами справді цікавими книгами, які у важкий момент підтримають, зрозуміють та розрадять. 

1. "Сила справжнього" Екхарт Толле

Життя - така річ, що без проблем неможливо. Але варто розуміти, що біль - це породження нашого егоїстичного розуму, яке чіпляється за наше слабке "Я". Ба більше, з цього потрібно вириватись! Зараз, тут і тепер. Не чекати завтра, йти і робити. Відкривати свою справжню суть, працювати над самовдосконаленням та жити реальністю. Ну що ж? Може спробуємо?
 

​2. "Книга, якої немає" Алекс Новак

Складно кожного ранку прокидатись, складно кожного дня йти на роботу, складно кожного року робити стільки справ і, врешті, складно обирати шлях, яким потрібно йти все життя! Набагато простіше розслабитися і нічого не робити, правда ж? А ось спробуйте прочитати книгу Алекса Новака й у вашій голові таки зміниться хід думок. Ви точно зрозумієте, що не все так складно. Зробити перший крок, набрати повні легені повітря та йти, довго, але йти і досягнути. Перестати "бовтатися на вітрі", немов осіннє листя і взяти відповідальність за своє життя на себе.

3. "Уявіть собі!" Том Пітерс

Такого емоційного заряду, я певна, ви не отримували давно. Потужний заклик до змін, до необмеженості мислення. Читати потрібно, як "Вступ до психоаналізу" З. Фрейда: по одному розділу в день, для кращого засвоєння.

4. "Спочатку поруште усі правила" Маркус Бакігем

Здебільшого, це книга для керівників або для тих, хто хоче ними стати. Ніколи не варто всіх гребти під одну думку, хто б це не був. Адже усі ми точно різні, від голови і до п'ят. Книга дасть багатенько корисних порад. Запропонує інтерв'ю з найкращими менеджерами та просто підніме ваш рівень керівництва!

5. "Близькість. Довіра до себе і до людей" Ошо

Для того, щоб вірити у когось, ви, в першу чергу, повинні вірити собі та усвідомлювати свою неповторність та унікальність. Автор демонструє, як виявити в собі цю віру і прийняти себе такими, якими ми є. Більшість людей живуть брешучи собі й роблять це неодноразово. Як осмислити своє розуміння близькості, як зблизитись і підтримувати такі відносити завжди? Саме про це Ошо у гарній манері розповідає у своїй книзі.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com