"Шлях або подорож Піднебесною" художниці Алли Волобуєвої

22 травня 2017
Svetlana Bagaeva
Арт-галерея "Мануфактура" запрошує Вас 26 травня у захоплюючу подорож містами Китаю. Поринути у філософію Піднебесної допоможуть глядачеві картини київської художниці Алли Волобуєвої.

До експозиції ввійдуть нові, ще незнайомі публіці, роботи автора.

Легкий серпанок, який під вечір наливається кольором свіжого манго, полуденна спека, дощ, що вибудовує стіни води, - все це і багато іншого можна побачити в її роботах, пов'язаних з дивнім, загадковим і незбагненним Китаєм.

Аллі двічі пощастило відвідати цю азіатську країну. Лейтмотивом візиту стало самопізнання. За час перебування в Китаї, без рідних і близьких, у художниці був час заглибитися в себе. Почуття та емоції від споглядання навколишнього, наповненість образами Китаю вона надалі втілила у своїй творчості.

"Дивовижне у своїй красі місто Суджоу, де я стаю легкою і вільною. Коли всілякі дерева дикої вишні починають цвісти, дощ, який відносить всі бажання, запах весняного очерету, звичайного в цих місцях, швидкоплинні хмари, дикі птахи, які видають свої крики. Я потрапляю в полон своїх мрій і уяви", - так передає емоції від побаченого натхненна авторка картин.

Емоції і враження живописця, його індивідуальність зумовлюють техніку виконання, яка допомагає розкрити внутрішній світ автора, його ідею і є інструментом втілення картини в реальність. В Алли Волобуєвої свій творчий почерк, її роботи виконані в особливій унікальній авторській техніці. Художниця використовує спеціальні акрилові підкладки, на які після висихання шарами накладається олія.
 


Алла Волобуєва - випускниця Республіканської художньої школи ім. Т.Г. Шевченка і Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, з 2008 р - аспірант. Художниця активно бере участь у творчому житті України і зарубіжжя (персональний проект "Бабине літо", Гоголь-Фест; персональна виставка "9 місяців в Китаї", галерея "GreenWave" (Китай, Усі, 2010); Міжнародний китайсько-український проект "100 років образотворчого мистецтва України" (Китай, Пекін, 2012) та ін. проекти. Алла - лауреат Першої премії міжнародного молодіжного конкурсу анімації у Флоренції (Італія), а також неодноразовий лауреат Першої, Третьої премії ім. Віктора Шаталіна.

Виставка триватиме з 26.05.17 до 14 .07.17
 
Вхід вільний

Адреса:  Обухівське шосе, 2
Час работи:  Щоденно з 11.00  до 21.00
Інформація по тел: +38 (044) 200-9747
E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com