Читати більше
СТРАВА 300 літніх старців
ВСТУП.
Греки пишуть, що гіперборійці (а це анти-скіфи, з Дніпра-Бористена) жили сотнями років, співаючи і танцюючи (гопака?) та вмирали не від старості, а від насичення життям. У Біблії згадуються дохристиянські люди, що жили сотнями років, ще Петро І проводив зачистки трьохсотлітніх старців. Іллю Моровця (Муромця) називають «старий козак», хоча за віком він не був старим, але був «strong» сильний (досвідчений). Тож, старість була досвідом, силою, а не неміччу, як зараз у нас, таких, що втратили досвід та мудрість відичного способу життя і розтрачують силу замість її накопичувати сотнями років!
ЗНАННЯ
Жива, чи, ци, си — сила. Життя — живіт. За глуздом, сила життя криється у травленні. Що легша їжа, то менше витрачаємо життя на її засвоєння. Сира їжа містить ферменти для свого засвоєння, а варена їх втрачає і примушує витрачати «життя».
Незручність у харчуванні — сирий крохмаль погано засвоюється і виснажує підшлункову залозу, а щоб вивільнити ферменти зерна для його перетравлення, потрібні умови. Пророщування запускає самоперетравлення зерна. Таку страву робили тисячами років і донедавна. Раніше ніж навчилися пекти хліб, його хлібали, сьорбали у вигляді кваші, тому й «хліб».
СОЛОД
Пророщуємо пшеницю і засушуємо. Для цього треба промити і залити зерно у банці водою на добу, потім злити (можна ще промивати і замочувати щоб все розмокло), дочекатися проростків. Промити та висушити. Зберігаємо це зерно, як крупу.
Беремо 150 грамів такого зерна, мелемо на борошно.
Змішуємо у термосі 100 грамів води кімнатної температури з 300 грамами окропу та всипаємо солодове борошно. Ретельно вимішуємо дерев'яною лопаточкою та закриваємо солодитися. Можна пізніше струснути термос, щоб покращити протравлення.
Через дві години (приблизно) можемо вживати теплу солодкувату «манну кашу», додавши 25 грамів масла. Такий солод напрочуд легко засвоюється.
Це спрощений спосіб, краще робити за правилами гарячої ферментації з поступовим підвищенням нагріву (ще ціннішим буде робити такий солод із сочевиці, її сушити не треба буде, і це вже майже замінник м'яса, ще й самоперетравлений).
КВАША
Беремо цей теплий рідкий солод і заквашуємо як кисляк (йогурт) прямо у цьому термосі (при температурі не вище 42 градуси, краще при температурі тіла). Способів заквасити багато: аптечною закваскою, соком квашеної капусти, тощо. Отримуємо ще кориснішу прадавню страву 300 літніх старців на щодень.
На цьому все. Смачного!
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше