​5 найочікуваніших українських фільмів 2016 року

1 лютого 2016
Редакція
Про зарубіжні стрічки, які за жодних обставин не можна пропусти, ми вже говорили. Саме час розібратись, які новинки українського кіно варто чекати на вітчизняних екранах у новому році.

″РОСІЙСЬКИЙ ДЯТЕЛ″

Відкриває нашу підбірку документальний фільм, присвячений аварії на Чорнобильскій АЕС.
 
За сюжетом, український художник Федір Александрович веде власне розслідування Чорнобильської катастрофи і висуває свої версії того, що сталося у 1986 році.
 
Федір вирушає в радіоактивне місто-привид шукати відповіді на свої питання. Та чи варто йому ризикувати життям і ворушити таємниці, коли в країні вирує революція і починається війна?
 
Стрічка Чада Гарсії отримала головний приз як кращий документальний фільм на фестивалі "Санденс" у 2015 році.
 

Прем'єра: 28 січня.

P.S.: "Російським дятлом" називали радіосигнал, який почав йти з території СРСР в середині 70-х. Він був настільки сильним, що вривався у телефонний і радіозв'язок авіалайнерів у Європі.

″ДАВАЙ, ТАНЦЮЙ″

Події фільму відбуваються під час війни на сході України. Головний герой — Микита покидає рідний Донбас і їде до ненависного Києва. Його мета — перемогти у танцювальному конкурсі та виграти гроші на операцію брату.
 
Головна інтрига фільму — участь Міли Йовович, яка має зіграти маму головної героїні. Зіграла чи ні, наразі не зрозуміло, автори тримають цю інформацію у секреті.
 Прем'єра: лютий 2016.

″SELFIЕPARTY″

Режисеру Любомиру Левицькому, схоже, комфортно у статусі кращого молодіжного режисера і в найближчій перспективі він не планує покидати "зону комфорту".
 
Нова стрічка Левицького - "привіт" американським комедіям у стилі "Американського пирога″. За сюжетом, чотирьох друзів, після гучної вечірки, поліція звинувачує у вбивстві карлика. Щоб згадати минулу ніч і зібрати докази на свій захист, хлопці збирають селфі та відео з вечірки.
 
На думку авторів, стрічка — історія про сучасну молодь. Молодь, про яку ми, насправді, мало знаємо і майже ″не працюємо″ з нею.
 

Прем'єра: весна 2016.

″ГНІЗДО ГОРЛИЦІ″

В центрі сюжету — історія української заробітчанки Дарини, яка залишає у рідній Вижниці свого чоловіка й доньку та їде на заробітки в Італію. Кілька років вона працює на віллі у Генуї. І вже вагітною від італійського заможного сеньйора, повертається додому.
 
За словами авторів фільму, головна драма стрічки не в тому, що багато українців бажають виїхати за кордон, а в тому, що мало хто з них хоче повертатись.
 
Стрічка Тараса Ткаченка — остання роль Віталія Лінецького та, ймовірно, топова роль Рими Зюбіної.
 

Прем'єра: 28 січня.

″СОЛОДКА ДАРУСЯ″

Екранізація однойменного роману Марії Матіос, відзначеного високими літературними нагородами в Україні та світі.
 
У середині ХХ сторіччя в українському гуцульському селищі, окупованому радянською владою, знедолена сирота Даруся намагається подолати жахливі видіння з минулого. Усе, що вона пам’ятає – це глибоке почуття провини за трагедію, до якої вона була причетною ще невинним дитям.
 
У режисера стрічки Олександра Денисенка є серйозна підтримка у вигляді лауреата премії ″Оскар″ Анджея Вайди, який працює над фільмом у статусі художнього керівника.

 

Прем'єра: 2016.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше