​20 цитат психолога Михайла Лабковського про здорову любові і неврози

2 червня 2017
Vitaliy DeFranko
Свою популярність Михайло Лабковский здобув через радикальну теорію, суть якої - в розумінні того, що є нормою, а що неврозом. У цьому огляді - 20 найбільш обговорюваних цитат психолога.

1. Здорова людина не хоче вийти заміж. Перше, що ви повинні зробити, - це перестати хотіти та думати про це, навіть знецінити саму ідею.

2. Запорука щасливого сімейного життя, шлюбу і сексу з одним партнером тільки в одному - в стабільній психіці. Не поступки, не компроміси - це все пряма дорога до кардіолога або онколога. Якщо у людини стабільна психіка, вона може прожити з одним партнером все життя. І любити його одного.

3. Людей не люблять за те, що вони прогинаються. Жінка буде для чоловіка просто порожнім місцем, якщо про неї не можна сказати, хто вона, що вона і що вона любить на сніданок. Парадокс полягає в тому, що стервозних жінок чоловіки просто обожнюють.

4. Причина жіночих проблем не в тому, що він веде себе як козел. Причина в тому, що у неї невроз, який вимагає виходу. І для цього потрібна певна людина і відносини, в яких вона могла б страждати. Тому жінка спеціально вступає в такі відносини, тому що у неї з дитинства психічна потреба в цьому.

5. Ми міряємо любов рівнем страждання. А здорова любов - це те, наскільки ти щасливий.

6. Коли стюардеса демонструє рятувальні засоби, що вона говорить про кисневі маски? "Якщо ви подорожуєте з дитиною, забезпечте маскою спочатку себе, потім дитину". У цьому вся фішка. Всі намагаються допомогти дитині, залишаючись абсолютним психом. Так це не працює. Якщо хочете, щоб дитині було добре, зробіть спочатку щось зі своєю головою.

7. Чоловіки так влаштовані, що ще з часів матері підходять тільки до тих, хто схвалює їх поглядом. Здоровий чоловік - як дитина. Він підходить, коли жінка посміхається йому, дивиться йому в очі ...

8. Здорові люди завжди вибирають себе, а невротики - відносини, які шкодять їм, і в цьому найголовніша різниця.

9. Жінка ніколи не повинна терпіти у відносинах те, що їй не подобається. Вона повинна відразу про це говорити, і, якщо чоловік не змінюється, вона повинна з ним розлучитися.10. Чоловікам, як дітям, подобається, коли у жінки є характер.

11. Якщо людина іншій людині замінює весь світ, це означає, що свого світу у нього просто немає.

12. Самотність - це не відсутність любові навколо. Це відсутність інтересу до себе, причому з дитинства.

13. Щодо пошуку партнера скажу, а кого шукати ж? Єдина риса, яка може бути у твого партнера, - це те, що він тебе "чіпляє". Все інше не має ніякого значення взагалі. Якщо ти його любиш, переживаєш за нього - тоді немає ніяких "планок".

14. Що треба зробити, щоб вийти заміж? А всього-на-всього зробити треба одне - бути самою собою. Цього достатньо. І люблять в принципі тільки за це.

15. Ви знаєте, в чому принципова різниця між здоровою людиною і невротиком? Здорова людина теж страждає, але від реальних історій. А невротик страждає від історій вигаданих. А якщо страждань не вистачає, вона "догоняєтся" улюбленим Кафкою, Достоєвським і пляшкою.

16. Якщо вам не подобається, як поводиться чоловік, не треба шукати виправдань його поведінки. Ситуація, в якій "він не передзвонив", для здорової дівчини означає кінець відносин, для нездорової - початок любові.

17. Як сказав письменник Крістофер Баклі (автор роману Thank you for smoking, є ще фільм такий), не треба їсти в ресторані під назвою "Як у мами" і лягати в ліжко з жінкою, у якої проблем більше, ніж у тебе.

18. Скромність нікого не прикрашає. В силу закомплексованості, невпевненості і низької самооцінки дівчина живе без сексу і відносин не тому, що вона страшна, а тому, що вона погано до себе ставиться. Завдання психолога - позбавити її від цього.

19. Сімейна терапія - це розлучення. Тільки один вид сімейної терапії вважаю дійсно корисним - посередництво психолога при розлученні. 

20. Єдиний час в житті, коли ми об'єктивно залежні і коли нас можна вважати заручниками - це дитинство і залежність від батьків. Триває це порівняно недовго. В інших випадках перебування в будь-яких відносинах є вибором дорослої людини.
  (via)
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше