Читати більше
Лауреат Пулітцерівської премії написала книгу про голодомор
«У 1929 році Сталін розпочав політику сільськогосподарської колективізації – фактично другу Російську революцію – яка змусила мільйони людей покинути свою землю й вступити в колгоспи. Результатом став катастрофічний голод, найсмертоносніший за всю історію Європи. Щонайменше п’ять мільйонів людей загинули між 1931 і 1933 роками в СРСР через «Червоний Голод». Енн Еппелбом вперше звертає увагу на те, що три мільйони з них загинули не тому, що стали випадковими жертвами неправильної політики, а тому, що державний апарат навмисне їх убив», – говориться в анотації до книжки.
Енн Еппелбом – польсько-американська історик, письменниця і журналістка єврейського походження. Редактор «The Economist» і член видавничої ради «The Washington Post». За її праці з історії Східної Європи, громадянського суспільства була неоднаразово відзначена преміями.
За свою першу книгу Between East and West («Між Сходом і Заходом») отримала в 1996 нагороду імені Адольфа Бентінцка.
За видану в 2003 книжку Gulag: A History («Історія ГУЛАГу», видана в українському перекладі у 2010 році видавництвом «Києво-Могилянська академія») отримала Пулітцерівську премію, а також британську Премію Даффа Купера (Britain’s Duff-Cooper Prize). Книга вийшла у фінали конкурсів на Національну книжкову премію, Національну премію критиків і премію Семюела Джонсона. Перекладена більш ніж на 20 європейських мов. Книга розповідає про історію радянської системи концентраційних таборів і описує щоденне життя в таборах.
(via)
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше