Два запитання, які підкажуть, чи з правильною людиною ви у стосунках

3 грудня 2019
Annie

Іноді ми не знаємо, чи з правильною людиною перебуваємо у відносинах. Ми не знаємо, що ж нам робити, коли виникають труднощі і проблеми, які, здавалося б, дуже важко побороти, й іноді просто опускаються руки.


 
Саме в такому випадку вам і стануть в нагоді всього лише два запитання, які допоможуть зрозуміти, чи залишатися вам із цією людиною і далі боротися за ваші відносини і почуття, звичайно, якщо вона теж це робить, або все ж час рухатися далі..?

Два запитання, які допоможуть стосункам:

1. «Додає мені ця людина життєвих сил та енергії або швидше навпаки — віднімає їх?»

Це дуже важливе запитання. Якщо ж ваш партнер не додає вам життєвої сили, натхнення та енергії жити, розвиватися, пробувати щось нове та взагалі просто творити, то це досить тривожний сигнал.

В основному, такі стосунки не можуть тривати надто довго, адже їм немає чим "підживлюватися", і навіть якщо один з партнерів буде «живити» й підтримувати іншого, то рано чи пізно він просто втомиться, не отримуючи нічого натомість того, що віддає. У таких відносинах баланс «братидавати» щось, у нашому випадку енергію, силу и підтримку одне одному  буде хронічно порушений.

Тому, якщо ви відчуваєте, что ваш партнер швидше забирає, а не додає вам сил, тоді вам дійсно є над чим тут задуматися, а саме над тим, чи варто взагалі вам й надалі продовжувати такі «мертві» стосунки?

Аджея цілком можливо, що поруч з вами взагалі знаходиться «енергетичний вампір», і це дійсно дуже небезпечно. Адже він буде «харчуватися» вашою силою та енергією, поки не "висмокче» з вас все до останньої краплі.

Тому обов'язково зверніть увагу на те, що ви відчуваєте поруч зі своєю коханою людиною,  підйом або все ж занепад сил? І только чітко зрозумівши й визначивши це, ви можете робити якісь висновки та приймати рішення щодо подальшого майбутнього ваших із цією людиною стосунків.

2. «За що я вибираю цю людину кожен день?», або «Чи є те, за що я готовий (-а) продовжувати вибирати саме цю людину й надалі, день у день?»

Добре подумайте над цим запитанням. Не поспішайте з відповіддю. Але ось вам маленька підказка, — як тільки ви поставите собі це запитання,  відповідь вам повинна прийти майже миттєво, і саме це перше, що вам прийде в голову і буде найвірнішою відповіддю.

Тобто якщо вам відразу прийшла хоча б одна, а краще кілька причин, за які ви цінуєте і хочете й далі бути разом день у день, вибирати саме цю людину, тоді це прекрасно і ви дійсно знайшли одне одного.

Ну а якщо навіть через деякий час ви так і придумали, що ж такого особливого й унікального є саме у вашому партнері, що ви готові вибирати його день у день, тоді, можливо, вас уже дійсно більше нічого не тримає і не пов'язує із цією людиною і найкращим виходом в такій ситуації буде розійтися і не мучити одне одного.

А головне  дати шанс вам обом зустріти того, хто б став для вас дійсно особливою людиною. Але в будь-якому випадку, впевнена, що у вас все ще буде добре, адже ви цього гідні. Удачі вам!

Здійснено переклад.

Зображення — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше