Триває український тур оригінального тріо Panivalkova

21 листопада 2017
Редакція
Panivalkova - оригінальний жіночий колектив з України. За їхніми плечима участь в шоу Х-Фактор та нацвідбір на Євробачення, успішний європейський тур і виступи на фестивалях Koktebel Jazz Festival, ZaхidFest, Файне Місто, ГОГОЛЬФЕСТ, Z-Games, Atlas Weekend, Hedonism.
  Кожен виступ гурту - це яскравий перфоманс і дивовижні костюми. Вони співають чотирма мовами і грають на найдивніших інструментах. В їхніх піснях звучать клавішні, барабани, укулеле, вібраслеп, флекс-а-тон, окарини, гуїро, казу, кастаньєти і навіть звичайна зв'язка ключів. Свою музику Panivalkova характеризують як "чуттєвий мінімалізм", а саму Панівалькову називають ідеальною жінкою, своєю Музою.
 
"Як правило, мелодія народжується на репетиціях, тексти підтягуються після. Іноді хтось приносить готові ідеї, а аранжування пишемо разом. Але якою мовою буде пісня, ми ніколи не обговорюємо, для нас це відразу очевидно. Між нами - мовчазне розуміння, ми просто знаємо. Так, поки мов чотири, але якщо буде потрібна якась ще, пісня нам повідомить", - розповідають дівчата в своєму інтерв'ю для Style Insider.
 

 
У 2015 році Panivalkova презентували кліп на пісню "Крейзі Нікіта", яка стала одним з головних хітів їхньої творчості й навіть зазвучала в рекламі Нової пошти. У 2016 році дівчата випустили альбом "ДОНТВОРІ" та ексцентричний кліп на пісню "Let me". У 2017 вирушили у свій перший тур Європою, який охопив 16 міст Польщі, Німеччини, Нідерландів, Люксембургу та Фінляндії.


 

 
Повернувшись із закордонного туру, Panivalkova вирішили зустрітися й зі своєю українською публікою, тож організували Космополітік-тур.
 
Пісня "Космополітік" закликає нас пам'ятати про єдність людей у світі, берегти любов один до одного і не припиняти робити кроки для досягнення миру. Ця ідея і стала основоположною в новій концертній програмі Panivalkova.
 
Космополітік-тур розпочався 10 листопада. Вже відбулося 3 концерти: у Львові, Рівному та Харкові. Наступний на черзі Івано-Франківськ - тут дівчата виступатимуть 24 листопада. 
 
Panivalkova також завітають до таких українських міст: 
ДНІПРО - 26 листопада - Poplavok Music Hall
ПОЛТАВА - 29 листопада - Villa Крокодила
ЗАПОРІЖЖЯ - 2 грудня - Краєзнавчий музей
ОДЕСА - 5 грудня - Філармонія 
КИЇВ - 9 грудня - Мала Опера
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Трендовий інтернет-магазин шпалер та фарб
Яким би не був за ціновим сегментом ремонт, не можна обійтися без декоративного оздоблення, яке підвищить зносостійкість поверхонь, підкреслить вибраний стиль, продовжить термін експлуатації приміщень.
Читати більше