"Сторожова застава": основні локації українського фентезі

30 жовтня 2017
MartaOnyskiv

Українське фентезі, яке точно буде у кінопрокаті Франції, Індії, В'єтнаму, Малайзії, Білорусі й Казахстану. Фільм-рекордсмен за касовими зборами першого вікенду, порівняно з усіма українськими кінострічками за всю історію українського кінематографа.

Фільм вартий того, щоби подивитись й потішитись за розвиток українського кіно. Звичайно, є багато недоліків, нам є куди рости, проте "Сторожова застава" залишає багато позитивних вражень.

А тепер про основні локації зйомок фільму, які реально захоплюють від самого початку. Як виявилось, тут ще й можна цікаво провести вихідні. Відомо, що знімальна група проїхала 5000 км Україною.

Коростишівський кар’єр

Від: location4film.com.ua

Місце, куди відправляються школярі для зустрічі затемнення сонця, яке буває раз на сто років; де стається землетрус і відкривається часовий портал, у який затягує Вітька (головний герой фільму) – це Коростишівський кар'єр. Хоча у фільмі говорять про поїздку в гори.

Кар'єр розміщений на Житомирщині. Його скелясті береги піднімаються на висоту до 10 м. Тут росте красивий ліс з ялин і беріз. Кар’єр залитий водою. По суті, зараз це штучне озеро, що виникло на місці затопленого гранітного кар'єру. Вода в озері має особливий бірюзовий відтінок.
 

Від: www.mgirnews.in.ua

Зазначають, що це ідеальний відпочинок для вихідних. Сюди можна відправитися як з палатками, так і відпочити з комфортом: віднедавна тут діє відпочинковий комплекс зі всіма зручностями.

Скелі Довбуша

Від: film.ua

Місцем, де головний герой Вітько опиняється після перетину часового порталу; де зустрічається з відомим нам героєм Альошею Поповичем (у фільмі це Олежко Попович); де разом з Оленкою шукає місце для зустрічі з волхвами – це Скелі Довбуша на Болехівщині (Івано-Франківщина).

Вони є частиною скелястого виступу, який утворився ще 70 млн. років тому, й оточені буково-смерековим лісом. Скелястий виступ тягнеться від Львівщини (Сколівський район) до Болехівщини. На іншому, львівському боці цього виступу знаходиться відоме місто-фортеця Тустань.
 

Від: Klymenkoy

Власне Скелі Довбуша свого часу були руським городищем, скельним монастирем білих хорватів, фортецею-сховком від монголо-татар. Детальніше читате тут.​

Тетерівський кіш

Від: discover.net.ua

Бій з половцями (правда, не знаю який саме) знімали саме тут.

Кіш є родинним еко-центром на Житомирщині. Якщо ви прихильники віри, звичаїв, свят, обрядів слов'ян, то вам сюди.
 

Від: visnik-press.com.ua


Центр заснований сім'єю Сергія Шевченка. Крім них тут проживає і вірменська сім'я з Одеси.

Тут проводяться й дитячі табори. Проте, потрапляють сюди діти тих, хто є прихильником популяризації слов’янства. Щоб сюди потрапити потрібно дотримуватися суворої дисципліни: відмовитись від шкідливих звичок (паління, споживання алкоголю), не вживати м'яса, майже не вживати цукру й солі.

В Тетерівському коші святкують усі слов'янські свята, тут навіть розміщені статуї слов'янських богів висотою 3 м.

Природа тут неймовірна: р. Тетерів з канатною дорогою й скелястими берегами, озеро, два джерела.
 

Від: kinoafisha.ua

Розвиток українського кінематографу – це, звичайно, круто й давно пора. Ми у нього віримо. А ще дуже вдячні за можливість подивитися на красу України: як досі незнані місцини, так і ті, які стали наскільки близькими, що спочатку й не віриш, що це місця, де ти виріс/виросла.

Головне зображення від: film.ua
Від: dij.com.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com