Читати більше
Хто не спотикається на числівниках? Підніміть руку
А як у Вас із числівниками на письмі? Чи завжди знаєте, як правильно позначити числівник? Тож пропоную перевірити свої знання на правильне написання числівників. Як відомо, відмінювання числівників (про це йдеться в нашій статті тут) – це те завдання, якого школярі та студенти не просто побоюються, а ненавидять лютою ненавистю :). Справді, будь-яку освічену людину нескладно загнати в глухий кут за допомогою завдань на відмінювання чи написання числівників. Тож берімося до справи, а точніше до перевірки своїх знань щодо правильного написання складних числівників.
1. У складних числівниках (пишуться одним словом) у кінці першої частини м'який знак НЕ пишеться.
До прикладу: п'ятдесят, шістдесят, сімдесят, п'ятсот, шістсот, дев'ятсот;
а також: п'ятнадцять, шістнадцять.
2. Порядкові числівники на -сотий, -тисячний, -мільйонний, -мільярдний пишуться одним словом, і перша частина в них стоїть у родовому відмінку (крім сто і дев'яносто).
До прикладу: двохсотий, двохтисячний, трьохтисячний, двадцятип'ятитисячний, трьохсотп'ятдесяти-мільйонний, (але: стотисячний).
Інші приклади написання числівників наводимо в нашому матеріалі на сайті МОВОЛЮБАМ. Ласкаво просимо переходити за посиланням ТУТ.
Умови використання матеріалів сайту
Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку
Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com
Читати більше
Читати більше
Читати більше