Фільм українця включили в програму Каннського кінофестивалю

14 березня 2018
UAPOST.US

Українець Богдан Юсипчук, який переважно займається акторською роботою, вирішив спробувати свої сили у створенні фільму по інший бік камери. Зі своїм першим короткометражним фільмом під назвою "Містер Україна. Боротьба з собою", Юсипчук потрапив у програму "Short Fail Corner" Міжнародного кінофестивалю в Каннах - однієї з найочікуваніших подій серед акторів та режисерів у всьому світі.

uapost.us

71-ша кіноподія проходитиме на лазурному березі з 8 по 19 травня. Крім того, стрічка знімалася в Києві та Лондоні, під час конкурсу Mr. World, в якому актор здобув місце у топ-10 найкрасивіших чоловіків світу.

"Давно хотів спробувати себе в ролі режисера, але не думав, що зроблю це вперше з документальним фільмом, і що прем'єра картини відбудеться в Каннах. Я неймовірно щасливий", - поділився Богдан.

(via)
UaPost
Зображення-обкладинка: Обозреватель

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні тенденції в електротехнічній галузі
Все більше компаній і приватних замовників шукають постачальників, які можуть запропонувати комплексний підхід: від дрібних компонентів до великих систем, що забезпечують стабільну роботу інфраструктури.
Читати більше
РИСИ ТРАДИЦІОНАЛІЗМУ, ІДЕОЛОГІЯ ТЕРЕНУ, МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЯВ ЦИВІЛІЗАЦІЙ, СИМВОЛІЗМ, ІНШЕ У ТВОРАХ АЛІНИ ГАЄВОЇ
З середовища молодих митців до художників, що творчо опрацьовують та розвивають ознаки Поетики Великого Стилю впевнено зачислю Аліну Гаєву.
Читати більше