Пакети послуг UaModna Club:

Базовий пакет послуг

Вартість – 200 грн/місяць.

У пакет послуг входить:

 1. Розміщення до 50 товарів / місяць у UaModna Shop з виведенням їх на головну сторінку магазину.
 2. Розміщення рекламної публікації про ваш товар на сторінках UaModna Shop у соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter, Google+.
 3. Постійне перебування на зв'язку з клубом, отримання ексклюзивної інформації серед перших.
 4. Активні посилання на ваш бренд у тематичних публікаціях на нашій платформі.
 5. Щомісячний звіт з результатами зацікавленості вашим брендом.

Розширений пакет послуг

Вартість – 600 грн/місяць.

У пакет послуг входить:

 1. Розміщення до 50 товарів / місяць у UaModna Shop з виведенням їх на головну сторінку сайту та магазину.
 2. Розміщення рекламної публікації про ваш товар на сторінках UaModna та UaModna Shop у соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter, Google+ .
 3. Постійне перебування на зв'язку з клубом, отримання ексклюзивної інформації серед перших.
 4. Включення опублікованих на сайті товарів до однієї щотижневої розсилки впродовж місяця,
 5. Участь у рекламній статті-підбірці та розміщення у відповідній категорії, з виведенням на головну сторінку платформи.
 6. Розміщення товарів у щотижневій розсилці, яку отримують понад 15 000 підписників платформи UaModna.
 7. Щомісячний звіт з результатами зацікавленості вашим брендом.

Умови розміщення товарів на платформі UaModna Shop

 1. Якісні фото (зображення товарів, які ви плануєте розмістити на платформі, повинні мати адекватне розширення (розміри), допускаються на білому фоні або з відповдіним антуражем, а також на моделях. Бажано уникати любительських зйомок).
 2. Короткий опис товару є обов'язковим. Вказуйте матеріал, з якого виготовлено виріб та наявні розміри, якщо це одяг.
 3. Всі описи та назви товарів повинні бути лише українською мовою!
 4. Стаючи учасником нашого клубу, ви зобов'язані слідкувати за надходженням нових замовлень, оперативно відповідати покупцям та оформляти замовлення. При не виконанні цієї умови UaModna Shop залишає за собою право припинення співпраці з вашим брендом.
 5. Обов'язково відзначати статус замовлення. При не виконанні цієї умови UaModna Shop залишає за собою право припинення співпраці з вашим брендом.
 6. Якщо ви бажаєте здійснювати продаж товарів за кордон, в описі товару потрібно повідомляти покупців, що вартість доставки оплачується окремо. Або, якщо це можливо, одразу додавайте вартість доставки до ціни на експорт.
 7. Посилання на інші сайти не допускаються в описах до товарів.
 8. Особливі умови щодо оплати чи доставки товару, а також інформація про терміни виготовлення (якщо виріб виготовляється на замовлення) повинні бути чітко прописані в описі до товару.
 9. Якщо товар є неактуальним, його немає в наявності або з його виготовленням виникають певні труднощі, його потрібно видалити з сайту або подати відповідну інформацію в описі до товару.
 10. В особистому кабінеті повинна бути прописана назва бренду, ім'я менеджера чи власника допускається в крайньому випадку після узгодження з менеджерами UaModna Shop.
 11. В якості фото-аватару бажано завантажувати логотип бренду, а не особисте фото менеджера чи власника компанії. Таким чином ви можете привернути увагу покупців.
 12. Кавер-фото повинне відповідати стилю і тематиці товарів. Воно також повинне мати відповідне розширення та бути хорошої якості.

Оновлено 1 січня 2017

Угода учасника UaModna Club

 1. ЗАГАЛЬНІ

 1. ТОВ «Юкітек» (надалі Виконавець та/або Компанія) публікує цей Публічний договір (Угода та/або Оферта) про надання послуг на інтернет-сайті Виконавця www.uamodna.com

 2. Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України ця Угодає публічним договором та, у випадку прийняття нижчезазначених умов, будь-яка дієздатна фізична або юридична особа (надалі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

 3. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

 • Оферта- публічна пропозиція Виконавця, адресована будь-якій фізичній та/або юридичній особі, укласти з нею Публічний договір про надання послуг на умовах, що містяться в цій Угоді, включно зі всіма її додатками;
 • Виконавець- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Юкітек», юридична адреса:м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 22А;
 • Сайтwww.uamodna.com - інтернет-сайт, який адмініструється Компанією та є комунікаційною платформою для розміщення тимчасових оголошень, що підлягають класифікації (далі по тексту - Сайт);
 • Користувач- будь-яка дієздатна фізична або юридична особа, що прийняла умови цієї Угоди та користується послугами Компанії;
 • Товар- будь-який матеріальний і нематеріальний об'єкт;
 • Послуга- будь-яка операція, що не є постачанням товарів, пов'язана з наданням сервісу, який використовується в процесі виконання певної дії або здійснення певної діяльності, для задоволення особистих потреб замовника;
 • Послуги / сервіс UaModnaClub - будь-які платні та безкоштовні сервіси, що надаються Виконавцем за допомогою Сайту (наприклад, в тому числі, але не виключно, всіх його можливостей, тексту, даних, інформації, програмного забезпечення, графіків або фотографій, малюнків і т.д. і т.п.), а також будь-яких інших послуг, що надаються Компанією за допомогою сервісів Сайту.
 • Обліковий запис/аккаунт- електронний кабінет Користувача у функціональній системі Сайту, за допомогою якого він може керувати своїми оголошеннями на Сайті;
 • Реєстрація – прийняття Користувачем оферти на укладення цієї Угоди та процедура, протягом якої Користувач, шляхом заповнення відповідних форм Сайту, надає необхідну інформацію для користування сервісами Сайту. Реєстрація вважається завершеною лише у випадку успішного проходження всіх її етапів згідно з опублікованими на Сайті інструкціями.
 • Персональні дані- це відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, що ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована за їхньою допомогою.
 1. Якщо Користувачне згоден з цими умовами повністю або частково, Виконавець просить його покинути даний сайт. Ці умови регулюють використання Користувачем Сайту і послуг UaModna Club. Користування послугами UaModna Club означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови.

 2. Починаючи користування будь-яким сервісом UaModna Shop або пройшовши процедуру реєстрації, Користувач вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких обмовок та виключень. У випадку незгоди Користувача з будь-якими положеннями цієї Угоди, Користувач не має права користуватися сервісами UaModna Club.

 3. Цим Компанія пропонує Користувачам мережі Інтернет користуватися своїми сервісами на умовах, викладених у цій Угоді.

 4. Компанія пропонує Користувачеві послуги UaModnaClub: для розміщення інформації про товари (послуги) з метою продажу різноманітних товарів та послуг іншим Користувачам; для розміщення рекламної інформації про послуги та продукцію Користувача; для отримання додаткових переваг при користуванні сайтом; для створення онлайн-спільноти.

 5. Всі угоди укладаються безпосередньо між Користувачами. Таким чином Компанія не є учасником угод Користувачів, а лише надає комунікаційну та торгову платформу для розміщення інформації.

2. РОЗМІЩЕННЯ ТОВАРІВ

 1. Користувач отримує право розміщувати  товари на Сайтi лише після активації участі в клубі та внесення щомісячної оплати в розмірі 200 грн (двісті гривень) або 600 грн (шістсот гривень) та заповнення спеціальної форми із зазначенням параметрів товарів, що пропонуються.

 2. Використання можливостей і сервісів Сайту зареєстрованими Користувачами означає прийняття зобов’язання дотримуватись правил та інструкцій з користування послугами UaModna

  .
 3. Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його електронної адреси та паролю для входу на Сайт. Користувач має право користуватися сервісами Сайтулише за допомогою власної електронної адреси та паролю.

 1. Користувачзобов'язується зберігати конфіденційність створеного ним паролю і не розкривати його третім особам.

 2. Користувачзобов'язаний негайно змінити дані для входу на Сайт, якщо у нього є причини для підозри, що його електронна адреса чи / та пароль, які використовуються для входу на Сайт, були розкриті або можуть бути використані третіми особами.

 3. Користувач, який розміщує інформацію про продаж товарів на Сайті, зобов'язується розмістити інформацію про них згідно з цією Угодою та інструкціями, викладеними на Сайті, а також надати точну і повну інформацію про товари та умови їх продажу. Розміщуючи інформацію про товар, Користувач підтверджує, що має право продавати цей товар відповідно до вимог законодавства країн, в яких вони реалізуються.

 4. Користувач гарантує, що товари, які він пропонує, відповідають нормам якості, встановленим законодавством країн, для яких вони реалізуються, та вільні від претензій на них третіх осіб.

 5. Користувач зобов'язаний ретельно перевірити всю інформацію про товари і послуги, розміщені ним на Сайті, та, у випадку виявлення невірної інформації, додати необхідні дані в опис товару.

 6. Користувач зобов’язується розміщувати інформацію про товари та послуги на Сайті українською мовою, додавати якісні та чіткі зображення товару тощо.

 7. Умови доставки мають бути включені в опис товару. Умови продажу товару, складені Користувачем, не повинні суперечити цій Угодi та чинному законодавству країн, для яких вони реалізуються.

 8. Користувач зобов'язується не підтримувати активно i не розповсюджувати інформацію про послуги, що надаються конкурентами Виконавця, як-то, але не виключно:


  • інформацію про інші сайти оголошень, торгові майданчики, інтернет-аукціони та/або інтернет-магазини;
  • інтернет-ресурси, що пропонують товари та послуги, заборонені для продажу на Сайті.
 9. Компанія має право перенести, завершити або продовжити термін демонстрації товару або послуги Користувача з технічних причин, що знаходяться під контролем або поза контролем КомпаніїСайт має право припинити демонстрацію товару, якщо Користувач зареєстрував товар або послугу з порушенням умов цієї Угоди або чинного правозастосовного законодавства.

 10. Користувачеві заборонено:

  • Вставляти в текст товару посилання на ресурси, що містять шкідливі елементи або посилання.
  • Розміщувати оголошення про товар, якщо таке розміщення може призвести до порушення правозастосовного законодавства.
  • Товари повинні відповідати географічній області та місту, вибраних у відповідних функціональних налаштуваннях Сайту.
  • Товари можуть проходити вибіркову пост- або премодерацію представниками Компанії.
  • Забороняється розміщувати товари, що рекламують продаж:
   1. спиртних напоїв;
   2. цигарок і тютюнової продукції;
   3. наркотиків;
   4. порнографічних матеріалів або предметів;
   5. фармакологічних продуктів, медикаментів, наркотичних речовин і прекурсорів; викрадених, отриманих незаконним способом товарів;
   6. предметів, небезпечних для життя та здоров’я;
   7. неіснуючих товарів;
   8. людських органів та органів тварин;
   9. спеціальних технічних засобів незаконного отримання інформації;
   10. державних нагород; персональних документів, а також бланків цих документів;
   11. баз даних;
   12. вогнепальної, холодної, травматичної зброї, а також боєприпасів та комплектуючих до них;
   13. спеціальних засобів активної оборони, застосовуваних правоохоронними органами; іклів моржа, бивнів слона та мамонта не у виробах, а також дорогоцінних металів і дорогоцінних каменів не у виробах;
   14. рідкісних та заборонених для продажу тварин, будь-яких інших заборонених відповідним законодавством товарів та послуг.
 1. Компанія має право видаляти оголошення за вимогою правовласника або компетентних державних органів. Компанія також залишає за собою право видаляти будь-які товари, які, на її думку, не відповідають принципам та нормам суспільної моралі. Рішення про видалення є остаточним та оскарженню не підлягає.

 2. Адміністрація та модератори Сайту(представники Компанії) мають право:


  • Вносити в текст оголошення Користувача виправлення, що стосуються орфографії та пунктуації і не впливають на загальний зміст оголошення.
  • Переносити оголошення в інші категорії Сайту у випадку виявлення більш відповідної рубрики для їхнього розміщення.
  • Відмовити в публікації товарів, якщо вони не відповідають тематиці обраних розділів або порушують цю Угоду, а також обмежувати кількість оголошень чи виведення товарів на головну сторінку від одного Користувачаз метою зручності користування Сайтом без пояснення причин.

 3. Не допускається зазначення некоректних характеристик предмета в оголошенні. У томі числі зазначення ціни, що не відповідає фактичній ціні реалізації товару або послуги. Ціна повинна бути вказана повністю за весь товар.

 4. Заголовок товару, що публікується, має відповідати тексту опису самого товару і не повинен містити контактну або персональну інформацію про Користувача(телефон, електронну адресу, адресу інтернет-ресурсу тощо).

 5. Фото, що демонструють товар, які Користувач пропонує для продажу, мають відповідати заголовку й тексту оголошення. На фото має бути зображений лише той об’єкт, що пропонується. Стокові фото та/або фото, завантажені з інтернету, заборонені.

 6. Компанія не несе відповідальності за зміст оголошень або гіперпосилань на ресурси, вказані в описі оголошень користувачів.

 7. Предметом оголошень можуть бути товари, реалізація яких не заборонена і не обмежена відповідно до законодавства країни, в якій вони реалізуються, а також не суперечить цій угоді.

3. ПРИЧИНИ ВИДАЛЕННЯ ТОВАРІВ

 1. Товар Користувача може бути видалений Компанією у випадку порушення Користувачем умов цієї Угоди, а також із таких причин:

 • Інформація в оголошенні суперечить існуючим Правилам публікації оголошень та/або законодавству;
 • Інформація в оголошенні неправдива;
 • У заголовку оголошення немає інформації про товар/послугу, що пропонується;
 • У заголовку оголошення є знаки оклику та знаки запитання, крапки та інші знаки, що повторюються;
 • У заголовку або коментарі до фото є посилання на інтернет-ресурси;
 • Фотографія не має очевидного смислового зв’язку з текстом оголошення або не має на меті адекватно проілюструвати текст оголошення;
 • На фотографії є елементи інтерфейсу користувача, абстрактні малюнки і т.п.;
 • На фотографії присутня будь-яка рекламна інформація (посилання на сайт, e-mail, номер телефону, Skype, ID в соцмережах, ID інших месенджерів тощо);
 • Фотографія поганої якості, зображений предмет неможливо роздивитись;
 • Оголошення подане в рубрику, що не відповідає його змісту.

4. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ 

 1. Всі об’єкти, доступні завдяки сервісам Компанії, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, комп’ютерні програми, бази даних, музика, звуки та інші об’єкти, а також будь-який контент, розміщений на Сайті, є об'єктами виключних прав Компанії, Користувачів та інших правовласників.

 1. Використання контенту, а також будь-яких інших елементів сервісів можливе лише в рамках функціоналу, запропонованого тим чи іншим сервісом Сайту. Жодні елементи, що містяться на сервісах Сайту, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Сайту, не можуть бути використані іншим способом без попереднього дозволу правовласника. Під використанням маються на увазі, у тому числі, але не виключно: відтворення, копіювання, переробка, розповсюдження на будь-якій основі і т.д.

 1. Щоб надати Компанії право публікувати товари, рекламну інформацію і т.д. надані Користувачем, Користувач надає Компанії діюче всюди, безстрокове, безвідкличне, невиключне, субліцензоване право використання, публікації, збору, демонстрації, копіювання, дублювання, відтворення авторських прав, публікацій і баз даних, які має Користувач, а також наданих ним даних, зображень і фото на всіх відомих або невідомих інформаційних носіях. Перелічені вище права надаються Компанії безоплатно та безстроково. При цьому Користувач зберігає всі права власності на зміст інформації, що розміщується в оголошенні. Крім переліченого вище, Користувач надає право на доступ до розміщеної ним інформації всім користувачам Сайту.

 1. Скориставшись сервісами СайтуКористувач підтверджує, що несе виключну відповідальність за зміст розміщених ним товарів, має всі необхідні права, ліцензії, дозволи на розміщення інформації на Сайті, включаючи без обмежень усі патенти, товарні знаки, комерційні таємниці, авторські права, або має відповідну письмову згоду, ліцензію чи дозвіл усіх осіб та компаній, що ідентифікуються в розміщеній публікації, оголошенні тощо, на використання їхніх імен або зображень.

 1. Розміщуючи на Сайті товар, публікацію, банер тощо із зображеннями без знаку охорони авторського права, Користувач погоджується з використанням зображення та/або його частини в інтересах Компанії без виплати винагороди.

 1. Користувач зобов'язується:


  • не здійснювати ніяких дій, що можуть призвести до непропорційно великого навантаження на інфраструктуру Сайту;
  • не користуватися автоматичними програмами для отримання доступу на Сайт без письмового дозволу Компанії;
  • не копіювати, не відтворювати, не змінювати, не розповсюджувати та не представляти громадськості будь-яку інформацію, що присутня на Сайті (крім даних, наданих самим Користувачем), без попереднього письмового дозволу Компанії;
  • не перешкоджати і не намагатися перешкоджати роботі та іншій діяльності на Сайті, не перешкоджати роботі автоматичних систем або процесів, а також не вживати інших заходів з метою перешкодити чи обмежити доступ на Сайт;
  • не використовувати дані, надані іншими Користувачами, з іншою метою, крім здійснення угоди безпосередньо з цим Користувачем, без письмової згоди іншого Користувача. У цей пункт Угоди не включені персональні дані Користувача, які останній надає Компанії при реєстрації.

 2. Користувачу заборонено:

  • обговорювати дії модераторів та адміністрації Сайту іншим способом, крім електронної переписки з модераторами;
  • використовувати імена Користувачів, схожі на імена інших Користувачів, з метою видати себе за них та писати повідомлення від їхнього імені.

 3. Доступ до персональних даних Користувача з боку інших Користувачів можливий лише за наявності письмової згоди Користувача на такий доступ або з метою виконання вимог відповідного законодавства.

 4. Компанія зобов’язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов’язків за цією Угодою, включаючи нормальну роботу сервісів Сайту та нерозповсюдження третім особам персональних даних, наданих Користувачем, за виключенням випадків, передбачених законодавством.

 5. Компанія може періодично встановлювати обмеження на користування сервісами Сайту, зокрема, на максимальну кількість днів зберігання товарів та їхню кількість. Компанія має право у будь-який момент змінити або припинити роботу сервісів Сайту або їхньої частини зі сповіщенням Користувача або без нього, не несучи при цьому відповідальності за такі зміни або припинення.

 6. Щоби підтримувати високу якість своїх послуг, Компанія залишає за собою право обмежити кількість активних товарів Користувача на Сайті, а також обмежити дії Користувача на Сайті.

 7. Компанія може заборонити Користувачеві доступ на Сайт, якщо Користувач порушує умови цієї Угоди. Факт порушення вважається підтвердженим, якщо адміністрація Сайту сповістила Користувача про ведення діяльності, яка порушує правила Сайту та права третіх осіб. Компанія залишає за собою право у будь-який момент анулювати участь в UaModna Club, а також видалити всі розміщені товари Користувача, залишивши попереднє повідомлення Користувачеві про таке відключення на свій розсуд та не несучи при цьому відповідальності за свої дії перед Користувачем і третіми особами.

 8. Компанія має право на власний розсуд відмовляти в розміщенні, видаляти або переміщувати будь-який товар на Сайті за порушення цієї Угоди.

 9. Компанія має право передати Сайт з усіма його сервісами та змістом, включаючи особисту інформацію Користувачів, своєму правонаступнику за договорами або на інших підставах. Передача та сповіщення Користувачів про таку передачу здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства України.

 10. Користувач має право надсилати скарги стосовно роботи Сайту через форму зворотного зв’язку, що будуть розглянуті протягом двох робочих днів з моменту їх надходження або з моменту отримання повної інформації стосовно суті скарги.

 11. Компанія залишає за собою право у будь-який момент вимагати від Користувача підтвердження даних, які він вказав при реєстрації, і попросити у зв’язку з цим підтверджуючі документи (зокрема – копії/завірені копії документів, що посвідчують особу), ненадання яких, на розсуд Користувача, може бути прирівняне до надання недостовірної інформації. Якщо дані Користувача, вказані в наданих ним документах, не відповідають даним, вказаним при реєстрації, а також у випадку, якщо дані, вказані при реєстрації, не дозволяють ідентифікувати КористувачаКомпанія має право відмовити Користувачеві в доступі до користування Сайтом з попереднім сповіщенням Користувача або без нього.

5. ОПЛАТА УЧАСТІ В UAMODNA CLUB

 1. Замовлення (акцептування) платних послуг UaModna здійснюється Користувачем на Сайтів особистому обліковому записі, а також у будь-яких інших відповідних розділах Сайту.

 2. Користувач зобов’язується ознайомитися з ціною на послуги Компанії, розміщеними на Сайті, після чого може замовити участь. Детальна інформація про вартість усіх послуг зазначена вище.

 3. Оплата внесків UaModna Club здійснюється в особистому обліковому записі Користувача щомісяця.

 4. Повернення сплачених коштів не можливе.

 5. При заборгованості щомісячного внеску більше, ніж на 30 днів, Користувач отримує сповіщення і, в разі не поновлення участі, участь в UaModna Club анульовується.  Участь в UaModna Club можна поновити, оплативши внесок.

6. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ

 1. Скориставшись сервісами Сайту, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує Сайт та його сервіси на свій страх і ризик «як є», оцінює й несе всі ризики, пов’язані з використанням розміщених на Сайті оголошень та інформації, а Компанія, у тому числі її керівництво, співробітники й менеджери, не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті товарів, публікацій, за будь-які збитки та втрати, що стали результатом використання розміщеної на Сайті інформації.

 2. Компанія не є організатором/ініціатором угоди між Користувачами або її стороною. Сайт є торговою комунікаційною платформою, що надає можливість Користувачам розміщувати інформацію про товари та послуги, які надає Користувач, розміщувати для реалізації, продавати й купувати дозволені законом товари та послуги у будь-який час, звідки завгодно та за будь-якою ціною.

 3. Компанія не може контролювати достовірність розміщуваної користувачами в оголошеннях інформації. Компанія не несе відповідальності за будь-які збитки, заподіяні в результаті здійснення угоди або неналежної поведінки будь-якої зі сторін угоди.

 4. Компанія не несе відповідальності за поведінку Користувачів або за пропоновані ними товари, зазначені в оголошеннях, які вони розміщують. Усі суперечки та конфлікти між Користувачами вирішуються ними самостійно без залучення Компанії.

 5. Компанія не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ або використання сервісів Компанії та/або будь-якої інформації про користувачів, що зберігається на них, а також за будь-які помилки, віруси і т.д., які можуть бути передані на Сайт або через Сайт третіми особами.

 6. Якість, безпека, законність та відповідність товару їхньому опису, публікацій – дійсному стану речей, а також можливість Користувачапродати чи придбати товар знаходяться поза контролем Компанії.

 7. Компанія закликає Користувачів бути обережними та зберігати здоровий глузд при користуванні послугами Сайту. Користувач має взяти до уваги, що його контрагент може бути неповнолітнім або видавати себе за іншу особу. Користування послугами Компанії передбачає, що Користувач усвідомлює та приймає ці ризики, а також погоджується, що Компанія не несе відповідальності за дії чи бездіяльність з боку Користувача.

 8. Користувач не може робити висновок, що пропозиція, продаж та придбання будь-якого товару є дійсними й легальними, виходячи з факту розміщення, продажу та придбання товару чи послуги на Сайті. Компаніяне несе відповідальності за завершення угоди Користувачем Сайту. Користувач бере на себе повну відповідальність за свої дії.

 9. Якщо у Користувача виникають претензії до іншого Користувачав результаті використання останнім послуг Сайту, Користувач погоджується пред’явити ці претензії самостійно та без втручання з боку Компанії, а також звільняє Компанію (разом з її дочірніми компаніями, афілійованими особами, службовцями, директорами, уповноваженими та співробітниками) від усіх відомих і невідомих вимог, зобов’язань, компенсацій із відшкодування шкоди, збитків, втрат і витрат, включаючи адвокатські гонорари, що виникли в результаті або у зв’язку з такими претензіями.

 10. Бездіяльність з боку Компанії у випадку порушення Користувачемабо іншими користувачами положень Угоди не позбавляє Компанію права вжити відповідних заходів, спрямованих на захист своїх інтересів, а також не означає відмову Компанії від своїх прав у випадку скоєння в майбутньому таких або подібних порушень.

 11. Користувач має право повідомити Компанію про факт порушення його прав іншим Користувачем, скориставшись контактною формою. У випадку обґрунтованості скарг Користувача Компаніявидаляє товар, що порушує права Користувача.

 12. Компанія не несе відповідальності за невиконання або труднощі при виконанні зобов’язань із наданням доступу до Сайту через непередбачувані обставини непереборної сили, наслідків яких неможливо уникнути або подолати (таких як рішення влади, трудові суперечки, нещасні випадки, обриви в загальній системі комунікацій і т.д.).

 13. Компанія не несе відповідальності за неполадки в роботі Сайту, викликані технічними перебоями в роботі обладнання та програмного забезпечення.

 14. За жодних умов Компанія, її керівництво, співробітники й менеджери не несуть відповідальності за пряму, непряму, випадкову, умисну шкоду та штрафні збитки (навіть якщо Компаніябула попереджена про можливість таких збитків) у результаті використання Сайту та його сервісів Користувачем, включаючи без обмеження випадки, в яких шкода стала результатом використання або неправильного використання Сайту та його сервісів.

 15. Нічого в Угоді не може сприйматися як встановлення між Користувачем і Компанією агентських відносин, відносин товариства, відносин за сумісною діяльністю, відносин особистого найму або будь-яких інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

 16. Компанія несе відповідальність за рекламу, розміщену на сервісах Сайту, у межах, встановлених правозастосовним законодавством.

7. ТЕРМІН ДІЇ УГОДИ ТА ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГ САЙТУ

 1. Ця Угода вступає в силу з моменту початку участі Користувачав UaModna Club та діє безстроково.

 2. Користувач має право припинити свою участь в UaModna Club, повідомивши Компанію за допомогою контактної форми.

 3. У випадку, якщо Компанією були внесені будь-які зміни в Угоду в порядку, передбаченому в цій Угоді, з якими Користувач не згоден, він зобов’язаний припинити користування сервісами Сайту. Факт не припинення користування послугами Сайту вважається підтвердженням згоди Користувачаз відповідною редакцією Угоди.

 4. Розірвання Угоди з боку Компанії може відбутися у випадках:


  • порушення положень цієї Угоди, заподіяння будь-якої шкоди Компанії, у тому числі її репутації або користувачам UaModna;
  • виконання інших дій, що суперечать політиці Компанії.
  • припинення оплати щомісячного внеску за участь в UaModna Club.
 5. Правовідносини можуть бути відновлені лише після прийняття адміністрацією Компанії відповідного рішення.

8. ВНЕСЕННЯ ЗМІН В УГОДУ

 1. Угода може бути змінена Компанією без будь-якого спеціального сповіщення, нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення в мережі інтернет за вказаною у цьому абзаці Угоди адресою, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди. Діюча редакція Угоди завжди знаходиться в обліковому записі Користувача.

9. ІНШІ УМОВИ

 1. Системні повідомлення Сайту, що стосуються товарів Користувача, доставляються за електронною адресою, наданою Користувачемпри реєстрації на Сайті.

 2. Інформаційні повідомлення, призначені для широкого кола Користувачів, публікуються на Сайті та/або розсилаються за електронними адресами Користувачів, що підтвердили свою згоду на отримання таких повідомлень у процесі публікації оголошень/реєстрації на відповідному Сайті.

 1. При виникненні між Сторонами суперечок за цією Угодоюабо у зв’язку з нею, Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом переговорів. Якщо будь-які суперечки або вимоги, що виникають з цієї Угоди або у зв’язку з нею, у тому числі такі, що стосуються її виконання, порушення, припинення або недійсності, не можуть бути вирішені шляхом переговорів, тоді вони розглядаються у відповідності з чинним законодавством у судовому порядку.

 2. Ця Угода регулюється і тлумачиться у відповідності з законодавством України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню у відповідності з чинним законодавством України. Всі можливі суперечки, спричинені відносинами, які регулюються цією Угодою, вирішуються у порядку, встановленому законодавством України, за нормами українського права.

 3. Скрізь у тексті цієї Угоди, якщо явно не вказано інше, під терміном «правозастосовне законодавство» мається на увазі як законодавство України, так і законодавство місця перебування Користувача/Користувачів.

 4. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або таким, що не підлягає примусовому виконанню, не спричинює недійсності чи неможливості виконання інших положень цієї Угоди.