Купуємо модні шкарпетки: як вибирати
Серед величезного вибору панчішно-шкарпеткових виробів ми завжди шукаємо те, що буде відповідати нашим вимогам. Адже шкарпетки є важливою частиною нашого гардероба. Від їхнього кольору та форми залежить образ загалом. 
Читати більше
Шкіряні гаманці: які тренди у чоловічих та жіночих гаманцях ми побачимо у наступному році
Дізнайтеся про найголовніші тренди у світі гаманців на 2024 рік! Від різноманітності матеріалів до новітніх технологій та виразної колірної палітри.
Читати більше
5 актуальних трендів на годинники
Ми часто пишемо про тренди на модні новинки, оглядаючи одяг та взуття. І набагато рідше — аксесуари. Сьогодні виправляємося й розглянемо один із незамінних елементів у гардеробі кожного — годинник. Розповідаємо вам про тренди 2023-го, які досі тут.
Читати більше
Чорні чоловічі метелики: популярність та застосування
Зануртеся у світ чоловічої моди з нашою статтею про чорні метелики. Відкрийте для себе історію цього елегантного аксесуару, дізнайтеся про його популярність та дізнайтеся, на які заходи ви можете його одягнути.
Читати більше
Тренд цього року: в'язання стильних аксесуарів без спиць та гачків.
Дізнайтеся про найгарячіший модний тренд цього року — в'язання стильних аксесуарів без спиць та гачків з використанням об'ємної пряжі. Ідеї для натхнення. Додайте унікальний штрих до свого стилю не витрачаючи багато часу та зусиль.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше

Сучасні тренди та тенденції на UaModna

Сучасний світ розвивається дуже швидко. Щодня виникає ціла купа цікавезних речей, трендів, рухів, новинок, тенденцій, які захоплюють суспільство. З’являються тисячі послідовників, які популяризують такі речі у ще більших масштабах.

Переважно Україна досить швидко підхоплює модний тренд і молоді українці не відстають від закордонної молоді. Але не варто забувати також про те, що й Україна часом запроваджує тренд, що розповсюджується по інших державах. От хоча б випадок з вишиванками та колекціями модних дизайнерів. Та в даному розділі ми говоритимемо не про моду, а про звичайнісінькі побутові речі. Одним словом, на сторінках UaModna ви знайдете найактуальніші та найцікавіші тренди зі сфери культури, літератури, музики, подорожей, винаходів, мови, власного самовдосконалення, соціального життя, спорту, здоров’я і так далі.

Тому веб-платформа UaModna розповість вам про найактуальніші тенденції не тільки в Україні, а й у світі. Такі тренди можуть стосуватись усього: креативних татуювань, оригінального кухонного приладдя, цікавих професій (на кшталт барменів), тренди в моді, неологізми та жаргонізми в українській мові, соціальні рухи та ініціативи, реалії сучасного життя, соціальні мережі, спорт, креативні пози для фотографій і ще багато чого іншого.

Хтось сприймає такі речі вороже, а інші намагаються з останніх сил слідувати тренду. Варто зауважити, що деякі такі тренди і справді можуть негативно впливати на соціум, особливо на молоде покоління, яке найбільше піддається такому впливу. Тому ми підбираємо для вас тільки позитивні та справді цікаві й оригінальні тренди. Переконайтеся самі.

Ось наприклад, пропонуємо вам підбірку: найпопулярніші в Україні пісні 2015

А ще ми познайомимо вас із найкращою сучасною українською музикою

Незнаєте, що подарувати другу? Тут ви знайдете оригінальні українські подарунки

Якщо ви хочете завжди бути в курсі наймодніших та найактуальніших тенденцій України та світу (так би мовити, бути в тренді), то заходьте на веб-платформу UaModna.