Вибираємо ліхтар для кемпінгу
Багато видів діяльності вимагають хорошого освітлення, тому ліхтарики по праву вважаються універсальним, надійним і безпечним джерелом штучного світла. Особливо період відпускних поїздок змушує купувати якісне мобільне світло.
Читати більше
Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше
USB модем – можливість мати доступ до Інтернету незалежно від місця
Зважаючи на сучасний ритм життя, який диктує свої правила, мати хороший та постійний доступ до інтернету, це вже не перевага, а необхідність. Завдяки мобільному USB модему Інтернет буде доступний, де б ви не були.
Читати більше
Холодильники Samsung з No Frost: як та коли їх потрібно розморожувати
Вибір холодильника – відповідальне рішення, бо ж ми обираємо цей агрегат не на один чи два роки. Кожен покупець намагається вибрати холодильник, який вірою та правдою слугуватиме родині впродовж принаймні десяти років.
Читати більше
Високо в небі: вадрокоптер DJI Mavic 3T
Любителі небесної фотографії та відеозйомки неодмінно оцінять унікальний квадрокоптер DJI Mavic 3T, який став новим словом у світі дронів. У цій статті ми розглянемо його ключові характеристики, переваги та застосування.
Читати більше
Доступні за ціною ноутбуки для роботи та навчання вдома: що варто купити
Праця або навчання в домашніх умовах давно стали поширеним явищем. Багато людей працюють у фрилансі чи на аутсорсингу. А завдяки інтернет-технологіям усі охочі мають змогу здобути освіту в найпрестижніших навчальних закладах світу, не виходячи з дому.
Читати більше
Новий рівень польотів: DJI Mavic 3T — інновації та застосування у військовій сфері
Вітаємо вас у захоплюючому світі високотехнологічних аерофотозйомок та дрон-технологій. DJI Mavic 3T пропонує унікальний підхід до польотів, роблячи кожен момент аерозйомки неперевершеним.
Читати більше
З цим налаштуванням iPhone нереально вкрасти, навіть якщо він розблокований
Смартфони зберігають величезну кількість особистої інформації. Тому в разі крадіжки або втрати iPhone доступ зловмисників до цих конфіденційних даних може мати катастрофічні наслідки для власника.
Читати більше

Новини науки і техніки, сучасні технології на UaModna

Сьогодні прогрес настільки швидко рухається вперед, що простим людям його дуже важко догнати. Щодня виникають безліч нових винаходів, революційних відкриттів, висуваються нові теорії, які можуть змінити наше сприйняття світу. Все це доволі цікаво, якщо встигати стежити за кожною такою новинкою. Мова вже не йде про новітні гаджети, телефони та інші технологічні штучки.  Якщо у вас немає часу слідкувати за основними революційними змінами у світі науки та техніки, веб-платформа UaModna залюбки вам допоможе. На сторінках нашого сайту ви знайдете найсвіжіші новини науки і техніки, все про сучасні технології та винаходи, про світові революційні відкриття.

Але не варто забувати, що і в України є чималий винахідницький потенціал. Ми познайомимо вас з українськими винахідниками і науковцями, чиїми винаходами користується весь світ. Щоправда в Україні вони поки не так розповсюджені, а тому і знаємо ми про них не так багато. На щастя, це можна легко виправити. Для цього не забувайте час від часу навідуватись на веб-платформу UaModna. Чим більше українців будуть знати про українські винаходи та науковців-творців цих новітніх технологій, тим більша імовірність того, що їхні винаходи таки будуть запроваджені в життя і допоможуть мільйонам людей не тільки в Україні, а й по всьому світу.

Зокрема варто відзначити такий феномен, що зараз в Україні є дуже багато геніальних дітей, котрі вигадують нові методи проведення Магнітно-резонансної терапії, медичні препарати для бійців АТО, які зупиняють кровотечу, рукавиці, що допомагають спілкуватись з глухими, апарати, що перетворюють морську воду в питну і ще багато всього цікавого і корисного.  

Всю інформацію про українських науковців та винахідників, про наші вітчизняні винаходи і новинки, а також про революційні винаходи світу та сучасні технології ви можете знайти на сторінках веб-сайту UaModna.

Також на нашому сайті Ви можете знайти органічну косметику, яка не залишить вас байдужою.

А ще представницям прекрасної статі пропонуємо підбірку книг, які варто почитати кожній жінці.

Окрім того, на нашому сайті ви зможете прочитати багато цікавої інформації про українську музику