Як вибрати найкращу праску для ефективного використання
Сучасні технології дають змогу досягти в цьому неймовірних результатів із мінімальними зусиллями. Вибір найкращої моделі — складне завдання, варто враховувати їхні типи та технічні характеристики.
Читати більше
Українські інженери з Aestech презентували технологію безрамного скління на виставці в Лісабоні
Українська компанія Aestech, що входить у міжнародний холдинг TECHIIA, представила свою інновацію — технологію безрамного скління — на найбільшому та найпрестижнішому архітектурному заході світу — World Architecture Festival 2022.
Читати більше
На що звернути увагу при виборі повербанку
Повербанки у світі техніки відразу зайняли своє місце, зробивши життя людей комфортнішим. Після блекаутів в Україні повербанки стали надважливими для облаштування хоч якогось комфорту вдома. Розберемо сьогодні, на що звернути увагу при купівлі пристроїв для підзарядки.
Читати більше
Огляд iPhone 14 та iPhone 14 Plus: які оновлення ми отримали
Реліз айфона 14 став однією з яскравих подій осені. Прихильники техніки Apple з нетерпінням очікували на новий смартфон. Розгляньмо детальніше, чи не розчарувала новинка, яку презентували на початку вересня.
Читати більше
Пам'ять смартфона переповнена? Є кілька способів вирішити проблему
Будь-який користувач може мати проблеми з дефіцитом внутрішньої пам'яті телефону. Як завжди, це трапляється в невідповідних моментах: фотографування в подорожі або встановлення потрібного в цю хвилину програми. Хочете знати, як швидко та ефективно організувати вільне місце у пам'яті пристрою?
Читати більше
ВІДМІННА CRM-СИСТЕМА ТА ЗРУЧНИЙ СЕРВІС ОНЛАЙН-БРОНЮВАНЬ ДЛЯ ІНДУСТРІЇ КРАСИ
Eservia Beauty – це компанія, якій не байдуже на потреби клієнтів, навпаки вона підтримує їх, забезпечуючи найдовший безкоштовний період, безкоштовні налаштування та навчання персоналу бізнесу і найлояльнішу вартість на українському ринку.
Читати більше
Як новачку вибрати машинку з радіокеруванням
Машинки на пульті пройшли довгий шлях від дешевих універмагів до колекційних екземплярів. Відповідно моделі є геть різні, залежно від запиту покупця. Спочатку зважте, для кого — дорослого чи дитини — ви робите покупку. А ми далі в статті розкажемо, на що слід звернути увагу при виборі.
Читати більше
Які завдання може вирішувати Айфон 13 Про Макс
iPhone 13 Pro Max стане найпотужнішою моделлю тринадцятої лінійки «яблучних» смартфонів. Принаймні, такий висновок напрошується з різноманітних чуток, які у величезній кількості «гуляють» по мережі.
Читати більше

Новини науки і техніки, сучасні технології на UaModna

Сьогодні прогрес настільки швидко рухається вперед, що простим людям його дуже важко догнати. Щодня виникають безліч нових винаходів, революційних відкриттів, висуваються нові теорії, які можуть змінити наше сприйняття світу. Все це доволі цікаво, якщо встигати стежити за кожною такою новинкою. Мова вже не йде про новітні гаджети, телефони та інші технологічні штучки.  Якщо у вас немає часу слідкувати за основними революційними змінами у світі науки та техніки, веб-платформа UaModna залюбки вам допоможе. На сторінках нашого сайту ви знайдете найсвіжіші новини науки і техніки, все про сучасні технології та винаходи, про світові революційні відкриття.

Але не варто забувати, що і в України є чималий винахідницький потенціал. Ми познайомимо вас з українськими винахідниками і науковцями, чиїми винаходами користується весь світ. Щоправда в Україні вони поки не так розповсюджені, а тому і знаємо ми про них не так багато. На щастя, це можна легко виправити. Для цього не забувайте час від часу навідуватись на веб-платформу UaModna. Чим більше українців будуть знати про українські винаходи та науковців-творців цих новітніх технологій, тим більша імовірність того, що їхні винаходи таки будуть запроваджені в життя і допоможуть мільйонам людей не тільки в Україні, а й по всьому світу.

Зокрема варто відзначити такий феномен, що зараз в Україні є дуже багато геніальних дітей, котрі вигадують нові методи проведення Магнітно-резонансної терапії, медичні препарати для бійців АТО, які зупиняють кровотечу, рукавиці, що допомагають спілкуватись з глухими, апарати, що перетворюють морську воду в питну і ще багато всього цікавого і корисного.  

Всю інформацію про українських науковців та винахідників, про наші вітчизняні винаходи і новинки, а також про революційні винаходи світу та сучасні технології ви можете знайти на сторінках веб-сайту UaModna.

Також на нашому сайті Ви можете знайти органічну косметику, яка не залишить вас байдужою.

А ще представницям прекрасної статі пропонуємо підбірку книг, які варто почитати кожній жінці.

Окрім того, на нашому сайті ви зможете прочитати багато цікавої інформації про українську музику