Павло Казарін. Де точка неповернення до "русского мира"
Україна опинилася в точці переходу, і головне питання, яким задаються всі, - чи пройдена точка неповернення, та сама, після якої про потенційне повернення в "русский мир" навіть не йтиметься. "Русский мир" - це ж не тільки шовінізм (читай: расизм) і презирство до колоній, не тільки експансія і бажання жити в кільці ворогів...
Читати більше
В гостях у загублених іграшок дитинство відчувається на дотик
Це - звичайний міський двір, оточений п`ятиповерховими багатоквартирними будинками. Район достатньо старий, жителі в ньому - добре знайомі одне з одним. Саме у такій спокійній, відвертій атмосфері могла народитися одна з найбільш незвичайних виставок у світі - виставка втрачених дитячих іграшок.
Читати більше
Політичне невігластво Трампа стає очевидним...
Американці вмудрилися крупно, що називається, "підставитися": постпред США при ООН Нікі Хейлі заявила, що президент Трамп буде готовий завдати нових ударів по Сирії, якщо там відбудуться нові хімічні атаки. Заява дуже дивна. У чому справа?...
Читати більше
Ленін. Політичний портрет тирана
Як правило, головні замовники самі не вбивають. Особисто В.Ленін нікого не вбивав, але він духовно заразив своїми ідеями виконавців, рядових комуністів, завербував собі прихильників з широких прошарків тодішнього російського суспільства, головним чином, з несформованих молодих душ. Він став вірусом комуністичного терору, який поширився на увесь світ...
Читати більше
Таємниця легендарного золота Полуботка
Легендарне "золото Полуботка", навколо якого за сторіччя виникла маса легенд, нарешті, знайдене. Про це кореспонденту впливової польської газети "Кур'єр Поранний" (Kurier Poranny), близької до польського уряду, повідомило на умовах повної анонімності (мало що може статися) джерело в Банку Англії.
Читати більше
Як залишатися продуктивним впродовж усього тижня: Поради від генерального директора Evernote
Генеральний директор Evernote Кріс О'Ніл виділив чотири речі, які допомагають йому залишатися продуктивним впродовж усього тижня. А ми пропонуємо вам переклад його статті.
Читати більше
Від ідеї до зміни: молодіжний актив "Гравітація" в пошуках нових сюжетів
Проблема активізації молодіжного середовища не є новою, однак будь-яка ініціатива, що пов'язана з намаганням змінити ситуацію, спробувати зробити більше корисного в колективному розумінні, прагнення бути не тільки потрібними, а й відповідальними, радо вітається в рамках виховної платформи "Молодіжний актив "Гравітація"
Читати більше
У Дружківці реалізуються два масштабні проекти
Минулого року в Дружківці почалася реалізація масштабного проекту з реконструкції центральної площі Соборна. Кошти були виділені з обласного бюджету. Замовником виконання робіт визначено Департамент капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації.
Читати більше
Мрій, плануй, роби
Озирніться навколо, більшість з того, що нас оточує, було колись чиєюсь мрією. Однак воно пройшло цю фазу, потім все це спланували і зробили. Над чимось працювала велика команда, а щось було зроблено однією людиною...
Читати більше
Золото партії російських більшовиків
Велика афера всіх віків під умовною назвою "Світова революція" після кривавої громадянської війни практично завершилася у 1922 році, коли російські більшовики остаточно подолали військовий опір в Українській Народній Республіці, встановивши там комуністичну колоніальну адміністрацію і перейменувавши її на УРСР.
Читати більше

Статті на різноманітну тематику на UaModna

Веб-платформа UaModna пропонує вам дуже багато цікавих матеріалів на найрізномінтнішу тематику. У нас ви можете знайти статті про політичну ситуацію в Україні та світі, про походження демократії, дня валентина, 8 березня та інших свят, ексклюзивні відео, корисні поради на кожен день, поради для майстрів хендмейду, відео-уроки та майстер-класи, цікаві факти про різні професії, літературні витвори талановитих українців, історичні факти, підбірки красивих фото та ексклюзивні відео, інформації про відомих українців та світових особистостей, поради молодим батькам, факти про здоровий спосіб життя, психологічні статті, рецензії на відеоігри, книги та фільми, музичні підбірки та багато інших цікавинок.

А ще тут ви знайдете інтерв’ю з талановитими українцями, непересічними особистостями, що будують сучасну Україну і творять наше майбутнє.

Веб-платформа UaModna завжди слідкує за найактуальнішими та найцікавішими трендами в світі та в Україні і охоче ділиться своїми знахідками зі всіма охочими дізнатися щось нове та щось цікаве. Ви також можете стати частиною веб-платформи UaModna і поділитись з нашими читачами якимись цікавими фактами чи корисними порадами. Адже, якщо українці хочуть долучитись до світової спільноти, вони повинні бути в курсі останніх світових тенденцій та трендів. Однак, окрім того, ми повинні розповсюджувати інформацію і про нас, про актуальні події в Україні та про все, що стосується українців.

Адже все українське сьогодні набуває чималої популярності, і не тільки в Україні, а й по всьому світу. Тому ми повинні підтримати цей тренд і розвинути його у глобальні масштаби. 

Саме тому ми пропонуємо вашій увазі підбірку найпопулярніших українських пісень 2015.

А тут ви знайдете найкращі та найсмачніші українські страви, легкі в приготуванні. 

І куди ж без кінематографу. Ось вам найкращі режисери України