ЗАЧЕМ МЫ УНИЧТОЖИЛИ НАШ ПРЕКРАСНЫЙ МИР?

20 грудня 2018
ЮНОНСКИЙ.NET

Добкин, конечно, тот еще жук и подонок. Но вот в первый раз я с ним согласен. Спустя пять лет, оценивая весь дебилизм, который произошел на Майдане, можно дать субъективный (а пожалуй, и объективный) вывод.

Итоги "Революции Достоинства":

1. Крым просрали;
2. На Донбассе война;
3. Экономика в жопе;
4. Националисты устраивают позорные дебоши, устраняя несогласных;
5. Количество репрессий увеличено;
6. Несогласных элиминируют;
7. Повышение коммунальных тарифов;
8. Бегство из страны;
9. Достоинства - ноль с кисточкой;

Девять. Девять пунктов украинскому народу приходится принять. Принять и понять необратимость перемены. Целый полуостров "ушел" в другую страну. Часть Донбасса - под контролем непонятно кого, часть - в разрухе и войне. К жителям этих регионов отношение второсортное. Те, кто из безысходности пошел работать в структуры сепаратистов - предатели. СССР не напоминает? Даже очень.

И вот теперь я задаю вопрос и себе, и остальным:

ЗАЧЕМ....ЗАЧЕМ МЫ УНИЧТОЖИЛИ НАШ ПРЕКРАСНЫЙ МИР?


Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сни, що снилися кожному, які не варто ігнорувати: їхнє значення
Таємниці сновидінь і їхні значення приваблювали людей століттями. Щоб проаналізувати свої сни, потрібно спочатку звернути увагу на те, як ми поводимося в повсякденному житті. Що саме означають наші сни і як їх можна проаналізувати. Додивіться до кінця і ви все дізнаєтесь!
Дивитись тут
6 ТЕСТІВ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ПАМ'ЯТІ І МОЗКУ. ЯКА ШВИДКІСТЬ У ТВОГО?
Вам доведеться відповісти на 6 запитань. Але час для вирішення завжди буде обмежений — лише 10 секунд. , у кінці відео обов’язково напишіть в коментарях, на скільки запитань із 6 ви відповіли правильно.
Дивитись тут