Вокалістка гурту "The Fraskos" презентувала власну версію української народної пісні

23 серпня 2017
Редакція


Марія Нікуліна, фронтвумен гурту The Fraskos, презентувала до Дня Незалежності власну версію української народної пісні "Розійдися, туманочку". 

"Ідея взятися за цю пісню виникла спонтанно, і одразу ж за кілька годин я зробила аранжування, досить мінімалістичне, щоб не обтяжувати її, а тільки підкреслити заворожуючу містичність української мелодики" - розповіла Марія. 
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 24 серпня 2017
Чудова пісня! Щиро дякую! Єдине зауваження-прохання – вимовляти звук «ч» ПО-УКРАЇНСЬКОМУ: ТВЕРДО (в усіх словах). Ніколи УКРАЇНЦІ не вимовляли «ч» м’яко, крім вИпадків, якщо після «ч» стоїть «і», або «ь», або «я», «ю», «є» (якщо передають ОДИН звук і пом'якшують попередній). На відміну від московин, у яких «ч» – завжди м’який.
Мовні уроки: замісник чи заступник?
У запропонованому випуску йдеться про особливості вживання слів замісник-заступник. Усі теоретичні положення підкріплено авторитетними лексикографічними джерелами та ілюстраціями з творів класиків українського письменства.
Дивитись тут