Вокалістка гурту "The Fraskos" презентувала власну версію української народної пісні

23 серпня 2017
Редакція


Марія Нікуліна, фронтвумен гурту The Fraskos, презентувала до Дня Незалежності власну версію української народної пісні "Розійдися, туманочку". 

"Ідея взятися за цю пісню виникла спонтанно, і одразу ж за кілька годин я зробила аранжування, досить мінімалістичне, щоб не обтяжувати її, а тільки підкреслити заворожуючу містичність української мелодики" - розповіла Марія. 
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Любов СЕРДУНИЧ Любов СЕРДУНИЧ 24 серпня 2017
Чудова пісня! Щиро дякую! Єдине зауваження-прохання – вимовляти звук «ч» ПО-УКРАЇНСЬКОМУ: ТВЕРДО (в усіх словах). Ніколи УКРАЇНЦІ не вимовляли «ч» м’яко, крім вИпадків, якщо після «ч» стоїть «і», або «ь», або «я», «ю», «є» (якщо передають ОДИН звук і пом'якшують попередній). На відміну від московин, у яких «ч» – завжди м’який.
Сіверський вал — невідома ділянка Змієвих валів
Всі знають про Змієві вали Київщини, Переяславщини, Харківщини, а хто чув про вали на Чернігівщині? Це дослідження починається з позначки на карті і відкриває невідому сторінку минулого Сіверщини.
Дивитись тут