Кварта Львівська - дебют повним складом!Найкращі кавалки дебютного концерту гурту "Кварта Львівська" у рамках святкування Дня міста Львова в Палаці мистецтв 6 травня 2017. Програма побудована виключно на знаковій, для Львова, розважальній музиці 30-х років у власній інтерпретації гурту. Примітно що усі автори музики чи слів народилися у Львові або ж мешкали у ньому! Це Zbigniew Kurtycz , Zenon Friedwald, Emanuel Schlechter, Богдан Весоловський, Henryk Wars, Jerzy Petersburski, Eddie Rosner. Авторські переклади з польської - Юрій Кондратенко. Також присмачили концерт батярськими піснями та пародіями на відомі шлягери.

Неповторне співзвуччя інструментів унікальне як для музики того часу: акордеон – Нестор Пилип, кларнет – Роман Мар’яш, цимбали – Ілля Стефанко, перкусія – Ярослав Галан, контрабас – Петро Лесюк, вокал – Юрій Кондратенко.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сіверський вал — невідома ділянка Змієвих валів
Всі знають про Змієві вали Київщини, Переяславщини, Харківщини, а хто чув про вали на Чернігівщині? Це дослідження починається з позначки на карті і відкриває невідому сторінку минулого Сіверщини.
Дивитись тут