ГЛІНТВЕЙН – ЧАРІВНЕ ЗІЛЛЯ КОХАННЯ

Історики стверджують, що творцями цього напою були стародавні римляни або греки. Адже саме в цих країнах захоплення вирощуванням винограду, і виноробство було улюбленою справою.

А ще, на їхню думку, рецепт Гіппократа має саме безпосереднє відношення до глінтвейну. Звучить цей старовинний рецепт так: «Необхідно взяти три унції імбиру і три унції кориці, одну міру іспанського нарду, гвоздику, перець, траву галінгалів, мускатний горіх, по чверті унції кардамону і майорану, гвінейських зерен або гвінейського перцю, квіток кориці, зробити з усього цього порошок і змішати його з нагрітим червоним вином ... »

Якби ви прогулювалися прохолодним осіннім або зимовим вечором вулицями Відня, то ви обов'язково зустріли б безліч кафе, в яких відвідувачам пропонують завітати на глінтвейн. Він повертає бадьорість, в холодну погоду зігріває і насичує концентрованим літнім теплом, а також густим пряним ароматом.

Ще глінтвейн дуже часто використовується як «напій кохання» на перших побаченнях. Саме смак цього «зілля» дозволяє розкрити теплі почуття та посилити пристрасть. Деякі можуть порівняти це зі спробою «напоїти дівчину». Взагалі-то ні. Це жодного разу не стосується звичних методів так званих «пікаперів». Глінтвейн тут використовується не стільки для релаксу, скільки задля посилення та яскравості емоцій. Своєрідний допінг.

Відомо, що вже в XVII столітті цей напій набув популярності в Німеччині, Великої Британії і країнах Скандинавії. Там глінтвейн став символом різдвяних свят. І приблизно в цей же час на півночі Європи народився класичний рецепт приготування глінтвейну.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут