Засновники Greencubator брати Зінченко отримали премію Bright Award від Стенфордського університету

22 вересня 2017
Андрій К.
Брати Андрій і Роман Зінченко заснували український інкубатор Greencubator вісім років тому і з тих пір активно займаються розвитком ком'юніті, ініціатив і підприємництва в сфері зеленої енергетики і стійкого розвитку України. "В якості відзнаки їхньої проривної роботи брати Зінченко нагороджуються [премією] Stanford Bright Award у 2017 році", - повідомляється на офіційному сайті університету Стенфорда.
 
ain.ua
 
Заснована випускником юридичної школи Стенфорда Рейем Брайтом, який присвятив життя охороні природи, премія вручається раз в рік. Всього один номінант отримує $100 000. За задумом засновника премія має дві мети: "віддати належне героям охорони природи; збільшити вплив їхньої роботи, надавши їй міжнародного визнання".


 

 
"Брати Зінченко "зарядили" енергійних і підприємливих людей з безлічі різних секторів. Їхня робота допомогла створити добре відомі стартапи та широку мережу однодумців. Вони також вплинули на урядову політику", - визнала заслуги українців декан юридичної школи Стенфорда Елізабет Мейджі.
 
На частину коштів премії брати планують заснувати меморіальну стипендію, присвячену Анатолію Копецю - засновнику Асоціації "Енергоефективні міста України" - котрий помер два роки тому. Вона буде підтримувати молоді таланти у сфері енергетики та сталий розвиток в українських університетах. Брати ще не вирішили, куди піде решта коштів. Ймовірно, їх витратять на підтримку проектів у сфері сонячної енергетики, місцевих енергетичних кооперативів і нові енергетичні інновації.
 
Премію Bright Award українцям вручать в Стенфордському університеті 9 листопада. Вони також виступлять з публічною лекцією і проведуть дискусію на тему демократизації енергетики.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше