Засновники Greencubator брати Зінченко отримали премію Bright Award від Стенфордського університету

22 вересня 2017
Андрій К.
Брати Андрій і Роман Зінченко заснували український інкубатор Greencubator вісім років тому і з тих пір активно займаються розвитком ком'юніті, ініціатив і підприємництва в сфері зеленої енергетики і стійкого розвитку України. "В якості відзнаки їхньої проривної роботи брати Зінченко нагороджуються [премією] Stanford Bright Award у 2017 році", - повідомляється на офіційному сайті університету Стенфорда.
 
ain.ua
 
Заснована випускником юридичної школи Стенфорда Рейем Брайтом, який присвятив життя охороні природи, премія вручається раз в рік. Всього один номінант отримує $100 000. За задумом засновника премія має дві мети: "віддати належне героям охорони природи; збільшити вплив їхньої роботи, надавши їй міжнародного визнання".


 

 
"Брати Зінченко "зарядили" енергійних і підприємливих людей з безлічі різних секторів. Їхня робота допомогла створити добре відомі стартапи та широку мережу однодумців. Вони також вплинули на урядову політику", - визнала заслуги українців декан юридичної школи Стенфорда Елізабет Мейджі.
 
На частину коштів премії брати планують заснувати меморіальну стипендію, присвячену Анатолію Копецю - засновнику Асоціації "Енергоефективні міста України" - котрий помер два роки тому. Вона буде підтримувати молоді таланти у сфері енергетики та сталий розвиток в українських університетах. Брати ще не вирішили, куди піде решта коштів. Ймовірно, їх витратять на підтримку проектів у сфері сонячної енергетики, місцевих енергетичних кооперативів і нові енергетичні інновації.
 
Премію Bright Award українцям вручать в Стенфордському університеті 9 листопада. Вони також виступлять з публічною лекцією і проведуть дискусію на тему демократизації енергетики.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше