ЮНІСЕФ розповів історію 12-річного пораненого хлопця з Авдіївки

7 березня 2018
UAPOST.US

Його звати Саша. Йому 12 років. Він з Авдіївки.

Минулого року Саші в ногу влучила куля. Знадобилось шість тижнів для того, щоб він знову зміг ходити. А до цього він мріяв стати футболістом.

Історію про Сашу розповів дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ.

"Я поїхав в магазин, потім заїхав до друга і в момент, коли він пішов перевзуватись, куля влучила мені в ногу", - розповідає Саша.

"До того, як це сталося, я хотів стати відомим футболістом. Ми нічого не боялися, ми могли гуляти де хотіли. Все було добре і ніхто не хвилювався".

Школа, де навчається Саша, працює тільки кілька годин три дні на тиждень.

"До війни у нас було багато людей, все було нормально, тихо. Ми могли ходити, куди хотілося. У школі все було добре. Як війна почалася – всі почали боятися. Тепер тут менше людей", - розповідає хлопець.

Поки Саша йде зі школи додому, чути артилерійські постріли. А в будинок, де він живе, часто потрапляють кулі. Саша показує дві кулі.

ЮНІСЕФ надає психологічну підтримку 270 000 дітей, допомагаючи їм долати постійний страх та психологічні травми від життя у зоні конфлікту.

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

7 елементарних кроків до екологічного життя
Сьогодні українські сміттєзвалища вже переповнені, культура переробки сміття ще тільки на початковому етапі формування, а виробники й надалі пакують свої товари в пластик та упаковку, яку, навіть при бажанні, неможливо переробити.
Читати більше
Яка користь від вітамінів під час вагітності
Щоб забезпечити необхідний запас енергії і здоров'я для матусі, а також закласти здорову основу організму дитини, необхідно в достатній кількості отримувати вітаміни і мінерали. Чому, — розповідаємо далі.
Читати більше