ЮНІСЕФ розповів історію 12-річного пораненого хлопця з Авдіївки

7 березня 2018
UAPOST.US

Його звати Саша. Йому 12 років. Він з Авдіївки.

Минулого року Саші в ногу влучила куля. Знадобилось шість тижнів для того, щоб він знову зміг ходити. А до цього він мріяв стати футболістом.

Історію про Сашу розповів дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ.

"Я поїхав в магазин, потім заїхав до друга і в момент, коли він пішов перевзуватись, куля влучила мені в ногу", - розповідає Саша.

"До того, як це сталося, я хотів стати відомим футболістом. Ми нічого не боялися, ми могли гуляти де хотіли. Все було добре і ніхто не хвилювався".

Школа, де навчається Саша, працює тільки кілька годин три дні на тиждень.

"До війни у нас було багато людей, все було нормально, тихо. Ми могли ходити, куди хотілося. У школі все було добре. Як війна почалася – всі почали боятися. Тепер тут менше людей", - розповідає хлопець.

Поки Саша йде зі школи додому, чути артилерійські постріли. А в будинок, де він живе, часто потрапляють кулі. Саша показує дві кулі.

ЮНІСЕФ надає психологічну підтримку 270 000 дітей, допомагаючи їм долати постійний страх та психологічні травми від життя у зоні конфлікту.

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Українець, що став прототипом Джеймса Бонда
Чи знали ви, що прототипом славетного Джеймса Бонда був українець? Авантюрист, що погоджувався на найризикованіші завдання. Коли Ян Флемінґ взявся за писання першого роману про "агента 007", нічого вигадувати не довелося – просто взяв за основу колоритного одесита.
Читати більше
Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше