Як залишатися продуктивним впродовж усього тижня: Поради від генерального директора Evernote

12 квітня 2018
Vitaliy DeFranko
Генеральний директор Evernote Кріс О'Ніл виділив чотири речі, які допомагають йому залишатися продуктивним впродовж усього тижня. А ми пропонуємо вам переклад його статті.

ain.ua

У мене більше 10 000 заміток в Evernote, включно зі списком справ і цілей, текстами для нарад і навіть малюнки моїх дітей. Це може звучати жахливо, але я розібрався, як зробити так, щоб це все працювало на мене.

Привласнюйте кожному дню тижня тематику

Легко втягнутися в нескінченний цикл електронних листів і зобов'язань. Щоб не потрапити в цю пастку, я призначаю "тему", над якою фокусуюсь кожного дня.
Наприклад, в понеділок я приділяю час бізнесу Evernote. Це, як правило, щотижневі зустрічі керівників та індивідуальне спілкування зі співробітниками, де я допомагаю вирішувати проблеми та обговорюю, як впроваджувати інновації і рухатися швидше. Вівторки зайняті спілкуванням з усією компанією, включаючи міжнародні офіси. Ми відзначаємо прогрес співробітників, а також переконуємося, що всі рухаються в одному напрямку.
Середу я приділяю маркетингу і роботі з аудиторією. Зазвичай я думаю над тим, як вдосконалити наші продукти з урахуванням відгуків користувачів. Наприклад, минулого року наші користувачі з Android-смартфонами активно просили нас впровадити функцію сканування відбитків пальців, тому ми зробили її пріоритетною і працювали над цим. Це було як раз в середу.
У четвер я займаюся продуктом і наймом. Я поринаю в наші плани і вивчаю прогрес. Ми активно наймаємо людей, тому в четвер я зайнятий зустрічами з кандидатами. І, нарешті, п'ятницями я роблю все, що не встиг виконати протягом тижня.

Плануйте наперед і виставляйте пріоритети

Я веду дев'ять різних Google-календарів (вони, звичайно ж, інтегровані в Evernote), які відображають різні сфери в моєму житті: робота, подорожі, діти. Я налаштував їх так, щоб вони показували квартальні цілі, так я можу відстежувати свій прогрес і прогрес моєї команди.

Не дозволяйте листам займати вас

У мене є правило - я не перевіряю пошту одразу ж вранці. Замість цього я починаю день із завдань, які виписав собі напередодні ввечері. Головне, щоби першою в списку була найскладніша задача - щоб вистачило сил її вирішити.
Я частково згоден, що поштова скринька - це список справ. Я намагаюся перевіряти його всього два рази в день і використовую модифіковану версію методу Getting Things Done (GTD), щоб дотримуватися такого підходу. Я також налаштував автоматичні фільтри, щоби перенаправляти електронні листи у відповідні папки.
У мене є два простих правила при роботі з поштою:
Відповідати відразу ж, якщо це займе не більше двох хвилин;
Все інше - розподіляти в папки або зберігати в Evernote.
Я зрозумів, що листування протягом дня додає хаос в мою роботу.

Зведіть зустрічі до мінімуму

Раніше моя команда зустрічалася раз в два тижні. На такі зустрічі приходили десятки людей, тому вони не мали сенсу. Зараз я звів всі зустрічі до двох правил: бути присутніми повинні не більше восьми осіб, а кожна нарада повинна мати список обговорюваних питань. На зустрічах я також доручаю конкретній людині вести конспект бесіди, щоби потім поділитися з усіма.
Я не вірю, що є продуктивні або непродуктивні від народження люди. Вся суть в методах. Головне - знайти те, що підходить саме вам.
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше