Як залишатися продуктивним впродовж усього тижня: Поради від генерального директора Evernote

12 квітня 2018
Vitaliy DeFranko
Генеральний директор Evernote Кріс О'Ніл виділив чотири речі, які допомагають йому залишатися продуктивним впродовж усього тижня. А ми пропонуємо вам переклад його статті.

ain.ua

У мене більше 10 000 заміток в Evernote, включно зі списком справ і цілей, текстами для нарад і навіть малюнки моїх дітей. Це може звучати жахливо, але я розібрався, як зробити так, щоб це все працювало на мене.

Привласнюйте кожному дню тижня тематику

Легко втягнутися в нескінченний цикл електронних листів і зобов'язань. Щоб не потрапити в цю пастку, я призначаю "тему", над якою фокусуюсь кожного дня.
Наприклад, в понеділок я приділяю час бізнесу Evernote. Це, як правило, щотижневі зустрічі керівників та індивідуальне спілкування зі співробітниками, де я допомагаю вирішувати проблеми та обговорюю, як впроваджувати інновації і рухатися швидше. Вівторки зайняті спілкуванням з усією компанією, включаючи міжнародні офіси. Ми відзначаємо прогрес співробітників, а також переконуємося, що всі рухаються в одному напрямку.
Середу я приділяю маркетингу і роботі з аудиторією. Зазвичай я думаю над тим, як вдосконалити наші продукти з урахуванням відгуків користувачів. Наприклад, минулого року наші користувачі з Android-смартфонами активно просили нас впровадити функцію сканування відбитків пальців, тому ми зробили її пріоритетною і працювали над цим. Це було як раз в середу.
У четвер я займаюся продуктом і наймом. Я поринаю в наші плани і вивчаю прогрес. Ми активно наймаємо людей, тому в четвер я зайнятий зустрічами з кандидатами. І, нарешті, п'ятницями я роблю все, що не встиг виконати протягом тижня.

Плануйте наперед і виставляйте пріоритети

Я веду дев'ять різних Google-календарів (вони, звичайно ж, інтегровані в Evernote), які відображають різні сфери в моєму житті: робота, подорожі, діти. Я налаштував їх так, щоб вони показували квартальні цілі, так я можу відстежувати свій прогрес і прогрес моєї команди.

Не дозволяйте листам займати вас

У мене є правило - я не перевіряю пошту одразу ж вранці. Замість цього я починаю день із завдань, які виписав собі напередодні ввечері. Головне, щоби першою в списку була найскладніша задача - щоб вистачило сил її вирішити.
Я частково згоден, що поштова скринька - це список справ. Я намагаюся перевіряти його всього два рази в день і використовую модифіковану версію методу Getting Things Done (GTD), щоб дотримуватися такого підходу. Я також налаштував автоматичні фільтри, щоби перенаправляти електронні листи у відповідні папки.
У мене є два простих правила при роботі з поштою:
Відповідати відразу ж, якщо це займе не більше двох хвилин;
Все інше - розподіляти в папки або зберігати в Evernote.
Я зрозумів, що листування протягом дня додає хаос в мою роботу.

Зведіть зустрічі до мінімуму

Раніше моя команда зустрічалася раз в два тижні. На такі зустрічі приходили десятки людей, тому вони не мали сенсу. Зараз я звів всі зустрічі до двох правил: бути присутніми повинні не більше восьми осіб, а кожна нарада повинна мати список обговорюваних питань. На зустрічах я також доручаю конкретній людині вести конспект бесіди, щоби потім поділитися з усіма.
Я не вірю, що є продуктивні або непродуктивні від народження люди. Вся суть в методах. Головне - знайти те, що підходить саме вам.
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com