Як виглядають іграшки, втілені за ескізами дітей (світлини)

1 листопада 2018
Annie

Видатний Екзюпері писав: "Усі ми родом з дитинства". Саме там захована наша щирість, страхи та безтурботність.

Венді Цао творить чудеса своїми руками: вона перетворює малюнки дітей в оригінальні м'які іграшки. Ця історія почалася з того, що мати шукала подарунок для свого 4-річного сина. Їй не хотілося купувати звичайні стандартні іграшки, якими забиті всі магазини. Хотілося чогось незвичайного, яке було б близьке і дороге дитині. І тоді їй потрапили на очі малюнки дитини - так і прийшло натхнення.

Справа виявилася вдалою — багато батьків захотіли увічнити малюнки дітей в «іграшках з душею». Згодом Венді відкрила компанію «Child's Own Studio» і по сьогоднішній день тішить батьків і дітей по всьому світу.
Ми вибрали 15 прикладів робіт, в яких вдало поєднується вся сила дитячої уяви і творчих здібностей:

Орін, 5 років

 Сара, 5 років

Беннет, 7 років

Джулі, 8 років

Кеті, 6 років

Хантер, 5 років

Том, 4 роки

Джек, 10 років

Лорен, 5 років

Джек, 6 років

Енді, 5 років

Рой, 4 роки

Антон, 5 років

Трой, 4 роки

Ерік, 6 років

Джерело: fit4brain.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Позбудься від непотребу: в голові, квартирі і житті
Здійснюючи очищення на зовнішньому рівні, ми робимо можливими внутрішні зміни. Очищаючи простір, ми подаємо сигнал про готовність змінюватися. Хочете позитивних змін в житті — звільніть місце для них.
Читати більше
Чому чоловікам корисно носити термобілизну?
Зазвичай чоловіки набагато рідше приділяють увагу тонкощам формування свого гардероба. Проте в останні роки ця тенденція кардинально змінюється, особливо, коли мова йде про захисні елементи одягу.
Читати більше