Як правильно підібрати жіночу сумку до гардеробу

23 січня 2019
Редакція
Оскільки більшість жінок завжди стежать за модою і дизайном, вони стали більше дотримуватися останніх трендів, не замислюючись про те, чи підійдуть речі під їхню фігуру. Можливо, це одна з найпоширеніших помилок, які модниці здійснюють. Поговорімо про сумочки. Замість того, щоб купувати сумочку, відповідну статурі, жінки крокують в ногу з обраним "взірцевим" брендом, стилем і дизайном, щоб відповідати останнім модним тенденціям.
Усі ми знаємо, що модні віяння, особливо якщо мова про дизайнерські сумочки, так і заманюють, навіть якщо вони не підходять потенційній власниці. Стежити за модою недостатньо, щоб виглядати блискуче. Завжди пам'ятайте, все, що ви носите, має пропорційно відповідати вашому тілові. Для деяких жінок вибрати сумочку просто, для інших — ні .
Ось кілька основних рекомендацій, які допоможуть вам вибрати найкращу сумочку.

1. Оберіть правильний розмір сумки.

Правильний розмір сумочки для вашого тіла — перше, що потрібно врахувати, перш ніж купувати її. Просто майте на увазі, що незалежно від того, наскільки стильною та елегантною буде сумочка, яку ви носите, вона виявиться немодною, якщо не буде поєднуватися з вашими габаритами.

Більшість експертів в галузі моди вважають, якщо ви мініатюрні, то краще вибрати маленьку сумку, яка буде добре поєднуватися з вашим образом. В іншому випадку, при виборі великої сумки ви будете виглядати ще меншою. З іншого боку, якщо ви висока і струнка, вам треба уникати маленьких сумок. Краще підбирати ці предмети гардеробу середнього розміру, об'ємні і великі, тому що ці розміри найкраще підійдуть для вашого росту.

 2. Виберіть потрібну форму сумки.

Вибір найкращої форми сумки для вашої фігури є ще одним важливим аспектом перед покупкою. Завжди майте на увазі, що носити сумочку, що пропорційна вашій фігурі, — це найкращий спосіб виглядати стильно і модно, бо це дійсно допомагає змінити і поліпшити ваш загальний образ.
Найкраща порада для досягнення цієї мети — переконатися, що обрана вами форма сумочки протилежна вашому типу статури. Тому, якщо ви струнка і висока, вам слід вибрати сумку з закругленими кутами, аби вона краще відповідала вашому зовнішньому вигляду. Однак, якщо маєте низький зріст, вам підійде висока прямокутна сумка, щоб ви виглядали вищою.

3. Виберіть колір, який буде максимально поєднуватися з вашим одягом.

Після того, як ви вибрали правильний розмір і форму сумки, яка вам найбільше підходить, прийшов час вибрати її колір. Підібрати колір сумочки до свого вбрання і взуття — ідеальний спосіб створити модний образ. Спробуйте купити барвисту сумочку, яка має кольори, що домінують. Вони будуть пасувати більшості вашого одягу. Якщо ви більш практична, також можете вибрати просту сумочку одного кольору. Рекомендується брати сумки нейтральнох забарвлень, оскільки вони є більш універсальними. Чорний — це базовий колір, тому ви ніколи не помилитеся у виборі: він завжди в моді. Ви також можете поєднувати його з будь-яким кольором вашого наряду.

4. Підбір сумочки під подію

І, нарешті, дуже важливо, щоб ви знали, яким буде цей предмет гардеробу у використанні. Щоб бути практичною, ви повинні задуматися про його функції, тому що кожен випадок, місце і час року вимагають різних варіантів сумок. Просто переконайтеся, що ви вибрали сумочку як доповнення до конкретного місця або події, і немає ніяких сумнівів, що ви будете стильно виглядати, що, власне, і є нашою метою.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Марина 28 березня 2019
Размер сейчас не проблема, я брала в магазине на Свитстайл, там есть система онлайн подбора размера!
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше