Як подати документи на реєстрацію авторського права

Не буду багато розповідати про зручність процесу (тобто її відсутність), краще одразу перейду до справи. 

То як же подати документи на реєстрацію авторського права?

З минулого року питаннями інтелектуальної власності опікується Міністерство економічного розвитку і торгівлі. На їхньому сайті розміщено бланк заяви, а тут наведений перелік платежів.

Вартість підготовки до проведення державної реєстрації – 55 гривень 25 копійок.  Ще 8 гривень 50 копійок коштує саме свідоцтво. Таким чином, вся процедура обійдеться в 63 гривні 75 копійок.

Далі треба заповнити заявку та роздрукувати її.

Аби надалі не гаяти час, у пригоді стане Державне підприємство "Український інститут інтелектуальної власності", яке знаходиться в м. Київ, на бульварі Лесі Українки, 26 (тел.: (044) 254-38-13, (044) 494-06-63, (044) 285-85-88). Там є різноманітні зразки заповнення заявок і реквізити для сплати квитанцій, а співробітниці докладно та грамотно консультують усіх відвідувачів (безкоштовно).

Якщо усі документи зібрано, їх потрібно скласти докупи виключно у паперову папку із зав'язками. У ній, звичайно, повинен бути і ваш роздрукований твір.

Таким чином, вміст папки для подання у Мінекономрозвитку має бути таким:

  1. Оплачені квитанції;
  2. Заявка;
  3. Твір;
  4. Документ, що свідчить про факт і дату оприлюднення твору (у випадку,  якщо твір ще не оприлюднений, то і документи, які підтверджують публікацію, не вимагаються);
  5. Може ще знадобитися довіреність, якщо заявку подає ваша довірена особа.

Папку ви надаєте безпосередньо працівникам Міністерства економічного розвитку (м. Київ, бульв. Дружби Народів, 28. Для цього у холі є велика скриня). 

Через кілька днів потрібно зателефонувати за номером: +380 (44) 596-67-54 і дізнатися вхідний номер. Раджу його ретельно занотувати, бо за цим номером десь за два місяці ви отримаєте Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. 

За цим усе. Як то кажуть, enjoy! 

P.S. Ви все ще хочете бути автором?

Джерело: wspa.in.ua

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

За лаштунками операції "Гроза". Частина 2
​23 серпня 1939 року у Кремлі був підписаний пакт Молотова-Ріббентропа. Цю подію зафіксувала безпристрасна кінокамера, яка зафіксувала Молотова і Ріббентропа, які підписують договір, а за їхніми спинами немов два змовники про щось шепотілись Сталін – ідейний натхненник операції «Гроза», і її розробник – майбутній Маршал СРСР Шапошников.
Читати більше
Вірменська молодь вимагає змін. Деякі особисті враження після молодіжної сесії AYSOR
Про вічну дружбу російського і українського народів, про вірменських жінок на кухні, кав'ярні, де не курять, та інші враження від Вірменії після молодіжного форуму.
Читати більше