Картопля - другий український хліб

2 березня 2018
Марина

Понад чотириста років тому тринадцятирічний хлопчик Педро де Сьєса де Леон прокрався на корабель іспанських конкістадорів та опинився разом з ними у Перу. Іспанські солдати вбивали перуанців, шукаючи золото. Маленький хлопчик спостерігав за подіями і все детально записував. Педро було цікаво навіть те, чим харчуються перуанці. І вже в 1553 році вийшла друком його досить захоплююча книга. У ній згадувалось про всім нам нині знайомий овоч - картоплю.

"З  місцевих продуктів, за винятком маїсу, - писав він, - є ще два, що вважаються тут основними продовольчими продуктами. Один вони називають папасом (картопля), що нагадує трюфелі, які після варіння стають такими ж м'якими зсередини, як зварені каштани; у нього немає ні шкаралупи, ні кісточки, а тільки те, що є в трюфелів, бо він утворюється під землею, як і вони."

Очевидно, першими скуштували картоплю іспанські моряки, а згодом цей смачний продукт потрапив до Італії.

Спочатку овоч не набув широкого розповсюдження, а в аристократії він знайшов місце як декоративний елемент. І лише згодом під час голодування люди почали активно вживати картоплю. У народі її ще називають "чортовим яблуком", адже вважали, що посаджена на городі, ця культура споганить усю землю.

Картоплю називають по-різному, усе залежить від місцевості. Навіть в Україні кожен регіон має свою назву для неї: Бараболя - Тернопільська, Чернівецька, Хмельницька, Вінницька області; бульба - Полісся, Західна Волинь, Львівська та частина Івано-Франківської області. Ріпа, бараболя, крумплі, бульба, мандебурка, гадабурка, боришка, банц - усе це синоніми до смачного й корисного слова "картопля".

Найнебезпечнішим її ворогом є колорадський жук. У 1957 році на кордоні СРСР молодь, котра їхала на фестиваль молоді та студентів, викинула їх із сірникової коробки.

"Другий хліб", як називають бульбу у народі, має ще й лікувальні властивості. Наприклад, нарізані шматочки свіжої картоплі, прикладені до скронь, знімають головний біль. А несолену запечену її вживають під час дієти.

Мені до вподоби печена картопля на вогні. На свіжому повітрі вона набуває особливого аромату та смаку.

Смакуйте наздоров'я!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше