ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ "АНІМА" ПРОЙДЕ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

15 травня 2018
Редакція

19 - 20 травня в Івано-Франківську вчетверте відбудеться Всеукраїнський жіночий фестиваль "Аніма", який щороку проходить у набільших містах України. Тож чекаємо на Вас в Івано-Франківській обласній філармонії! Жіночий фестиваль «Аніма» традиційно збирає аншлаги. Протягом двох днів фестивалю одночасно працюватимуть декілька секторів. А відвідати будь-яку подію на фестивалі можна, якщо купити єдиний квиток.

Це свято збирає тисячі жінок, які хочуть розвиватися, розкрити себе по-новому, подивитися на себе з іншої сторони, ламати стереотипи та рухатися вперед. На фестивалі "Аніма" у вас буде можливість дізнатися про нові тенденції у житті сучасної жінки, навчитися встигати все та жити в гармонії з собою.

Організатори не обмежуються будь-якими рамками, адже фестиваль багатопрофільний, і кожна жінка зможе знайти для себе цікаву тему, обравши напрямок і сектор, який найбільше цікавить (любов і стосунки; уроки сексуальності і зваблення; ведення бізнесу по-жіночому; імідж, краса, здоров’я, жіночність, психологія тощо). «Навіть ті, хто до цього часу не цікавилися нічим, знайдуть для себе щось нове та зможуть розкритися», - зазначають організатори.

Хтось на «Аніма» знаходить нових друзів, хтось будує кар’єру, хтось черпає натхнення, а головне – кожен залишається задоволений та починає дивитися по-іншому на життя!

Від фестивалю кожен зможе щось для себе почерпнути. Опріч того, на вас чекають:

- найцікавіші лекції від фахівців найвищої кваліфікації;

- розіграші призів;

- зіркові гості;

- семінари та майстер-класи для вашого розвитку;

- фотозони та найкращі фотографи;

- модельні покази;

- шоу-програма.

Дивись, як це було минулого року!

anima.in.ua

Контакти:

Організатор фестивалю:   

+38 099 700 23 66

+38 097 770 77 37

animafest333@gmail.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше