Візит злодія на місце злочину - Беззмістовний захід

27 березня 2018
Василь Федорів

Невиразний і нікчемний приїзд Путіна в Кемерово змушує пригадати безсмертне: "А король голий". З раціональної точки зору Путін, як керівник, міг приїхати в Кемерово за двома сценаріями: мудрого керівника або справедливого царя…

У першому випадку йому належало використати трагедію як привід для оголошення масштабних системних заходів для подолання того, що вже очевидно у всіх на очах вбиває еРеФію, людей, дітей – поголовна крадіжка, клановість, дика некомпетентність. Залишимо осторонь питання, що він сам – частина цієї системи, а тому навряд чи може бути іншим, ніж вона.

Другий сценарій – справедливий цар. У такому режимі Путін (або його дубль – хто знає, кого прислали в Кемерово) повинен був прийти на мітинг, який якраз був у повному розпалі, і повідомити вдячний народ, що вся ця керівна наволоч піде під ніж. Ну, не вся, звичайно, а тільки місцева. На всю руки короткі, це зрозуміло. Публічно повеліти звільнити всіх цих губернаторів, заступників, начальників та іншу гидоту, яка довела справу до масової загибелі людей. Такий холокост, прямо скажемо, беззмістовний, оскільки в створеній Путіним системі тільки така нелюдь і має шанс пробитися до влади, але принаймні цей крок має сенс – як не можеш нічого зробити з самою системою, то регулюй хоч би рівень її неадекватності і некомпетентності. Тримай її хоч в якихось рамках.

 

З адекватністю, як можна було побачити, все гаразд – її немає взагалі. Губернатор Тулєєв вмудрився одночасно подякувати Путіну за керівні дзвінки і вибачитися у нього за те, що трапилося на ввіреній йому території. Це не жарт – Тулєєв дійсно просив вибачення у Путіна. У людей, чиїх рідних вбило його керівництво регіоном, Тулєєв пробачення просити не має наміру – смерди і холопи негідні воєводської уваги.

 

За межами цих двох сценаріїв у Путіна просто не було ніякого раціонального сенсу взагалі приїжджати в Кемерово. До людей не вийшов, з місцевою владою нічого не зробив. Особистий хадж до могильника на ретельно зачищеній від 76% виборців, що голосували за нього, території – а в чому сенс такого паломництва? І подальшої швидкої, практично боязкої втечі?

Власне, це наштовхує на питання про кількість одягу на царі. Він взагалі ніхто у такому разі. Ні як керівник, ні як людина. Боявся мітингу? Ну так в легендах про Путіна є оповідь про те, що він один (!) вийшов проти такого ж 5-тисячного натовпу в Дойчланді. А тут перед ним ОМОН, повний літак ФСО, який прилетів заздалегідь для зачистки ворожої місцевості, – куди ж іще безпечніше. Чи легенда теж бреше?

 

Дивний, загалом, приліт. Безглуздий. І образливий для людей.

Тим часом лікар лінійної швидкої допомоги в Кемерово на мітингу заявив: У моргах більше 300 тіл 70 відсотків – діти".

Установка на поховання масштабів катастрофи насправді досить очевидна. Вона не просто нагадує, а аналогічна, скажімо, тому, що відбувалося після 7 лютого цього року, коли наглухо закривалися будь-які відомості про масову загибель російських військових у Хишамі.

У Кемерово діють аналогічним чином, словам лікаря ШМД віри на порядки більше ніж будь-яким офіційним повідомленням. Тому і люди зустрічають його слова оплесками, абсолютно недоречними в будь-якому іншому випадку: нескінченна брехня підриває залишки довіри до влади.

Мешканцям Кемерово та решті населених пунктів еРеФії під час оголошеної жалоби варто згадати про дітей Сирії, яких сотнями кожного дня живцем спалюють російські "космонавти".

Росія є Абсолютним Злом, яке треба знищити. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com