Відомий філософ Оскар Бреніф’є на Книжковому Арсеналі (Фоторепортаж)

4 червня 2018
Редакція
У суботу, 2-го червня, на Книжковому Арсеналі відбулася зустріч з французьким філософом-практиком Оскаром Бреніф’є. Він презентував українські переклади своєї відомої серії для дітей і підлітків «Мистецтво мислити». Книжки філософа перекладені 27 мовами світу. В Україні видавці Бреніф’є — видавництва «Маміно» та «Дух і Літера», і до Арсеналу вийшли друком перші дві книжки: «Хто я?» та «Що добре, а що погано?».
«Ми давно мріяли видавати Оскара Бреніф’є українською мовою, але ми молоде видавництво і цей проект нам вдалося втілити завдяки співпраці з видавництвом «Дух і Літера».
На цьогорічному Книжковому Арсеналі ми презентуємо перші дві книжки з серії та продовжуємо працювати над наступними. Приємно, що відвідувачі знають про філософа і активно цікавляться його книжками», — розповіла засновниця видавництва «Маміно» Юлія Кузнецова.

Оскар Бреніф’є не дає дітям готових відповідей, а спонукає їх думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно — через запитання. Відвідувачів презентації він також підштовхував до роздумів і нешаблонного мислення.

Оскар Бреніф’є — експерт ЮНЕСКО і директор Паризького інституту практичної філософії. В Україні він буде ще два дні та проведе низку семінарів для батьків і дітей.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

7 порад, як вибратися з депресії
Мабуть, у кожного з нас були часи, коли робота не йшла, самопочуття було погане, а настрій тільки нагнітав. Коли справа доходить до депресії, потрібно оговтатись! Адже життя прекрасне. А весь час, коли жалієте себе, витрачаєте сили на смуток, можна провести, як мінімум, із користю. Давайте розбиремо 7 пунктів, як можна вибратися з депресії, якщо вона таки прийшла.
Читати більше
Собаки: які породи найкраще адаптуються у квартирі
Якщо ви мрієте завести вірного пухнастого приятеля, але переживаєте, що собачка не адаптується до квартирних умов, не засмучуйтесь. Сьогодні ми розкажемо вам про породи собак, які прекрасно підходять до таких умов та стають справжніми членами сім'ї.
Читати більше