Відомий філософ Оскар Бреніф’є на Книжковому Арсеналі (Фоторепортаж)

4 червня 2018
Редакція
У суботу, 2-го червня, на Книжковому Арсеналі відбулася зустріч з французьким філософом-практиком Оскаром Бреніф’є. Він презентував українські переклади своєї відомої серії для дітей і підлітків «Мистецтво мислити». Книжки філософа перекладені 27 мовами світу. В Україні видавці Бреніф’є — видавництва «Маміно» та «Дух і Літера», і до Арсеналу вийшли друком перші дві книжки: «Хто я?» та «Що добре, а що погано?».
«Ми давно мріяли видавати Оскара Бреніф’є українською мовою, але ми молоде видавництво і цей проект нам вдалося втілити завдяки співпраці з видавництвом «Дух і Літера».
На цьогорічному Книжковому Арсеналі ми презентуємо перші дві книжки з серії та продовжуємо працювати над наступними. Приємно, що відвідувачі знають про філософа і активно цікавляться його книжками», — розповіла засновниця видавництва «Маміно» Юлія Кузнецова.

Оскар Бреніф’є не дає дітям готових відповідей, а спонукає їх думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно — через запитання. Відвідувачів презентації він також підштовхував до роздумів і нешаблонного мислення.

Оскар Бреніф’є — експерт ЮНЕСКО і директор Паризького інституту практичної філософії. В Україні він буде ще два дні та проведе низку семінарів для батьків і дітей.

[adSlot9]

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оренда квартири на два дні, або Як провести вихідні з рідними чи друзями
Подорож до якогось нового міста — це завжди цікава та захоплююча подія. Але для того, щоб повністю насолодитися поїздкою, треба заздалегідь подбати про оренду комфортного житла.
Читати більше