Відомі логотипи, про значення яких ви навіть не здогадувалися

19 грудня 2018
Кирило Кр.

Ви коли-небудь замислювалися, дивлячись на логотипи і назви відомих брендів, що ж надихнуло дизайнерів на їхнє створення, яка їхня історія? А може, вони взагалі з'явилися випадково?

На логотипі найвідомішої мультиплікаційної студії в світі завжди був зображений казковий замок. Спочатку його прототипом був німецький Нойшванштайн. А ось 2006 року його замінив Замок Попелюшки з паризького Діснейленду.

Назва данської компанії-виробника іграшок LEGO походить від скорочення данської фрази «leg godt» — «добре зіграти».

Макс Кайт, який відповідав за роботу підрозділу Coca-Cola в Німеччині в роки Другої світової війни, прийняв рішення створити новий продукт.

Ім'я напою було результатом колективного обговорення, яке почалося з призову Кайта до учасників «використовувати свою уяву» (німецькою — «Fantasie»), на що один із присутніх, Джо Кніпп, негайно вимовив: «Fanta!».

Складається назва із трьох японських ієрогліфів «Nin-ten-do», які можна перекласти, як-от «Залиш удачу небесам».

Не обійшлося без міфології в назві заснованого в Данії ювелірного дому Pandora. З давньогрецької вона перекладається як «всім обдарована». Згідно міфології, Пандора була першою жінкою, створеною за велінням Зевса в покарання людям за викрадення для них Прометеєм божественного вогню.

Марка автомобілів класу люкс Cadillac отримала свою назву від імені предка засновника компанії, механіка Генрі Ліланда — французького колоніального адміністратора і воєначальника Антуана Ломе де Ламот де Кадільяка.

Британський бренд контрацептивів Durex — це абревіатура від Durable, Reliable, Excellence (міцність, надійність, перевага).

Джерело: Adme.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

10 таємниць, захованих у всесвітньо відомих картинах
Образотворче мистецтво здатне не тільки надихати, а й мучити наш мозок таємницями і загадками. На полотнах великих художників часто зустрічаються дивні хитромудрі деталі або навіть послання, які піддаються розшифровці тільки через сотні років.
Читати більше
Дружба довжиною в життя: собаки
Кажуть, аби мати найліпшого друга, не обов'язково треба знати людей:) Мова про собак. Ці дивовижні створіння знають про відданість більше, ніж ми. Завжди поряд: підтримають, посумують з вами та ще й захистять. Дружба довжиною в життя. Чотирилапі.
Читати більше