Відомі логотипи, про значення яких ви навіть не здогадувалися

19 грудня 2018
Кирило Кр.

Ви коли-небудь замислювалися, дивлячись на логотипи і назви відомих брендів, що ж надихнуло дизайнерів на їхнє створення, яка їхня історія? А може, вони взагалі з'явилися випадково?

На логотипі найвідомішої мультиплікаційної студії в світі завжди був зображений казковий замок. Спочатку його прототипом був німецький Нойшванштайн. А ось 2006 року його замінив Замок Попелюшки з паризького Діснейленду.

Назва данської компанії-виробника іграшок LEGO походить від скорочення данської фрази «leg godt» — «добре зіграти».

Макс Кайт, який відповідав за роботу підрозділу Coca-Cola в Німеччині в роки Другої світової війни, прийняв рішення створити новий продукт.

Ім'я напою було результатом колективного обговорення, яке почалося з призову Кайта до учасників «використовувати свою уяву» (німецькою — «Fantasie»), на що один із присутніх, Джо Кніпп, негайно вимовив: «Fanta!».

Складається назва із трьох японських ієрогліфів «Nin-ten-do», які можна перекласти, як-от «Залиш удачу небесам».

Не обійшлося без міфології в назві заснованого в Данії ювелірного дому Pandora. З давньогрецької вона перекладається як «всім обдарована». Згідно міфології, Пандора була першою жінкою, створеною за велінням Зевса в покарання людям за викрадення для них Прометеєм божественного вогню.

Марка автомобілів класу люкс Cadillac отримала свою назву від імені предка засновника компанії, механіка Генрі Ліланда — французького колоніального адміністратора і воєначальника Антуана Ломе де Ламот де Кадільяка.

Британський бренд контрацептивів Durex — це абревіатура від Durable, Reliable, Excellence (міцність, надійність, перевага).

Джерело: Adme.

Зображення - pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що відбувається з організмом, якщо пити каву натщесерце
Кожен чув, що пити каву натщесерце шкідливо, але про реальні причини майже нікому не відомо. Щоб ви не шкодили своєму здоров’ю, ми розглянемо в подробицях, шкідливо чи корисно пити каву на порожній шлунок і чому.
Читати більше
Золото чи сталь? — 5 феноменальних книг "Книжкового Арсеналу"
Цікавих видань на цьогорічному "Книжковому Арсеналі", який вже розпочав роботу, представлено чимало. Але вибрати з них такі, що заслуговують на особливу увагу — через власну унікальність чи актуальність — не так вже й просто. Тож незайвим буде своєрідний гід по новинках, в якому пропонується вибрати між "золотом" класики і "сталлю" крутих сюжетів.
Читати більше