Вчитися в Гарварді: 20 стипендій від американських вузів для іноземних студентів

12 жовтня 2017
Редакція
Світ сповнений можливостей, і з поширенням інтернету вони стають доступні кожному. Сьогодні навіть школяр з українського села гіпотетично може навчатися в Гарварді "на бюджеті" - все, що для цього потрібно: інтернет-доступ, кілька десятків доларів на подачу заяви і трохи неординарних академічних здібностей. 
 
Пропонуємо вам добірку стипендіальних програм від американських університетів, які готові покрити іноземним студентам до 100% витрат на навчання. Поспішайте - в деяких прийом заявок на стипендію закінчується вже в листопаді.

Гарвардський університет

Один з найвідоміших університетів світу, в кампусі якого Марк Цукерберг створив Facebook, пропонує гранти для іноземних студентів, щоб нівелювати фінансові бар'єри на шляху талановитих людей до світлого майбутнього.
 
ain.ua
 
Якщо загальний дохід сім'ї не перевищує $65 000 на рік, студент може отримати повне фінансування навчання та проживання в кампусі, вартість якого становить $65 609 на рік.
 
Заявки приймаються з літа до 1 листопада. Рішення про надання гранту повідомляють 1 січня. Про те, які документи необхідні для вступу, можна почитати тут.

Прінстонський університет

Ще один вуз, про вступ до якого можна тільки мріяти. Прінстон закінчив відомий вчений в галузі інформатики і володар Премії Тьюринга Джон Мак-Карті та засновник Amazon Джефф Безос. А ще в ньому викладав Альберт Ейнштейн. Як і Гарвард, Прінстонський університет входить до ТОП-10 найкращих університетів світу.
 
ain.ua
 
На відміну від Гарварда, Прінстон рідко покриває витрати на навчання на 100%. З огляду на те, що навчання тут коштує мінімум $63 000 в рік, в середньому грант становить $50 000 в рік для найбільш нужденних студентів (якщо дохід на сім'ю не перевищує $65 000 на рік). На академічний 2017-2018 рік максимальний розмір стипендії становить $47 140.
 
Якщо ви все-таки твердо вирішили отримати вищу освіту в Прінстоні, приготуйтеся до жорсткої конкуренції. Лише 6,5% аплікантів, за даними університету, отримали стипендію в 2016 році.
 
Подати заявку можна тут. Прийом заявок відкрито з 1 вересня і закривається в грудні.

Массачусетський технологічний інститут (MIT)

MIT - мекка для любителів точних наук. Університет відомий на весь світ своїми новаторськими програмами у сфері робототехніки та штучного інтелекту, а його освітні інженерні програми, програми у сфері інформаційних технологій, економіки, фізики, хімії та математики визнані одними з найкращих у світі.
 
ain.ua
 
Вартість навчання в MIT перевищує $67 000 в рік, проте тут розуміють, що найкращі математичні таланти не обов'язково народжуються з мішком грошей за плечима. Університет готовий покрити витрати обдарованим студентам повністю або частково. У 2017-2018 академічному році середній розмір стипендії становив $49 580 на рік в залежності від рівня доходу сім'ї.
 
Подати заявку можна тут. Прийом заявок відкрито до 15 лютого.

Чиказький університет

Приватний дослідницький університет в місті Чикаго, штат Іллінойс, заснований в 1890 році. Він є одним з найвідоміших і найпрестижніших вищих навчальних закладів завдяки своїй впливовості у сферах науки, суспільства і політики. З Нобелівських премій Чиказький університет займає четверте місце у світі (89 співробітників і студентів стали лауреатами премії). До слова, за допомогою чиказької кафедри фізики був розроблений перший у світі штучний ядерний реактор під спортивним полем університету, Стегг Філд.
 
ain.ua
 
Вуз покриває всі витрати на навчання, проживання та супутні витрати, а також $10 000 на рік понад те, цю суму студенти можуть використовувати впродовж чотирьох років навчання в університеті.
 
Подача заявок стартує 15 жовтня.

Університет Джорджа Вашингтона

Приватний дослідницький університет у Вашингтоні, Округ Колумбія є найбільшим вищим навчальним закладом в столиці США і найдорожчим американським вузом. Серед знаменитих випускників: директор ФБР Джон Едгар Гувер і колишня перша леді Жаклін Кеннеді.
 
ain.ua
 
Обдаровані іноземні студенти можуть отримати президентську стипендію, яка покриває до 100% витрат на навчання і проживання за умови, що подадуть заявку до 1 листопада (друга хвиля - до 5 січня).

Університет Вандербільта

Приватний дослідницький університет, що знаходиться в Нешвіллі, штат Теннессі. Серед випускників університету та його філій числяться два віце-президента США, 25 стипендіатів Родса, сім Нобелівських лауреатів, переможці Пулітцерівської премії та премії "Оскар".
 
wikipedia.org​
 
Залежно від досягнень і прагнень, обдаровані студенти можуть отримати одну з трьох стипендій, які покривають витрати на навчання і надають додаткове фінансування для дослідницької діяльності. Прийом заявок закінчується 7 листопада.

Університет штату Нью-Йорк у Баффало

Державний науково-дослідний університет в США є флагманом системи університетів штату Нью-Йорк (SUNY). Університет має кілька кампусів - у Баффало і Амхерсте.
 
wikipedia.org
 
Студенти з високими балами можуть отримати стипендію від $2000 до повного покриття витрат на навчання. Щоб отримати стипендію, необхідно подати заявку та всі документи до 15 квітня.

Університет Алабами

Університет розташований в місті Таскалуса, штат Алабама. Є одним з найстаріших і найбільших університетів у штаті Алабама.
 

wikipedia.org

Вуз пропонує кілька видів стипендій, найпривабливішою з яких є Академічна елітна стипендія. Крім витрат на навчання і проживання, які стипендія покриває на 100%, студент отримує додаткову стипендію $8500 в рік і технологічну стипендію $1000 в рік. Але щоб отримати цю стипендію, необхідно входити в співтовариство обдарованих студентів University Fellow.
 
Також існує президентська стипендія - $25 000 в рік. Щоб її отримати, потрібно набрати певну кількість балів на вступних іспитах, а саме 1 490 SAT або 33 ACT і 3,5 GPA (середній бал, як правило, не перевищує 4,0).
 
Заявки приймаються до 15 грудня.

Університет Майамі у Флориді

Це приватний світський університет у США, створений в 1925 році, основний кампус якого розташований в містечку Корал Гейблз штату Флорида. Примітно, що в ньому навчався Михайло Саакашвілі.
 
wikipedia.org
 
Вуз пропонує відразу чотири варіанти стипендій, що покривають повну вартість навчання. Стипендіатів вибирає спеціальна комісія в рамках щорічного івенту, який проходить в кампусі університету.
 
Заявки приймаються до 1 січня.

Університет Джорджії

Це американський публічний університет, розташований в штаті Джорджія, один з вузів Університетської системи штату Джорджія. Кампус університету займає 3000 км кв і розташовується в місті Атенс.
 
wikipedia.org
 
Найкращим претендентам (мінімум 3,9 GPA, перемоги в олімпіадах і наявність досягнень в інших сферах) крім покриття витрат на навчання надають три освітні подорожі в країни Азії, Африки та Південної Америки, а також літнє стажування в Оксфордському університеті. Як правило, такі стипендії отримують 18-22 нових студента в рік. Але є й інші варіанти, які також покривають всі витрати на навчання, однак не передбачають закордонні поїздки.
 
Заявки приймаються до 1 листопада.

Університет Річмонда

Приватний некомерційний гуманітарний коледж, розташований в місті Річмонд, штат Вірджинія. Може похвалитися сильною експертизою в мистецтві, соціальних науках, а також в бізнесі.
 
wikipedia.org
Вуз пропонує іноземним студентам різні види стипендій, аж до 100% покриття витрат на навчання. У минулому академічному році середній розмір стипендій становив $41 400 в рік, загалом навчання в Університеті Річмонда обійдеться мінімум в $64 890 в рік.
 
Щоб отримати максимальний грант, необхідно подати заявку до 1 грудня.

Сіракузький університет

Приватний дослідницький університет США, розташований в місті Сіракузи, штат Нью-Йорк. Університет розділений по моделі Оксфордського і Кембриджського університетів. У нього входять 13 шкіл і коледжів з національними програмами у сфері інформаційних технологій, бібліотечної справи, архітектури, телекомунікацій, управління бізнесом, державного управління та інженерні програми.
 
wikipedia.org
 
Університет пропонує кілька видів стипендій для обдарованих студентів з-за кордону, від $10 000 до $30 000. Однак обрані кандидати можуть отримати повне покриття витрат на навчання, які оцінюються в $47 150 на рік, в рамках так званої Стипендії 1870 (рік заснування). Щасливчиків визначає Висока комісія університету, оцінюючи їхні академічні та творчі досягнення, а також особисті досягнення і світогляд.

Університет Майамі в Огайо

Державний дослідницький університет в місті Оксфорд, штат Огайо. Заснований в 1809 році, але навчання в ньому почалося тільки в 1824. Десятий в переліку найстаріших державних університетів США і другий найстаріший в Огайо після Університету Огайо.
 
wikipedia.org
 
Видатним кандидатам вуз надає так звану "стипендію на основі заслуг", яка може покривати витрати на навчання частково або повністю. Розмір стипендії визначається, виходячи з академічних успіхів, результатів тестів та інших факторів, які кандидат надасть Університету під час прийому заявок.
 
Заявки приймаються до 1 грудня.

Університет Денісон

Приватний чотирирічний коледж гуманітарних наук в Гранвілл, штат Огайо. Заснований в 1831 році і є другим за величиною університетом гуманітарних наук в Огайо.
 
wikipedia.org
 
Аналогічно Університету Майамі, Денісон пропонує міжнародним студентам частково або повністю оплатити їхнє навчання у вузі, якщо вони продемонструють високий рівень компетентності.

Заявки приймаються до 15 листопада (друга хвиля до 15 січня).

Університет Аркадії

Приватний університет, розташований в Гленсіде, штат Пенсильванія, на околиці Філадельфії. Університет Аркадії примітний в першу чергу тим, що є одним з лідерів міжнародного навчання в США. Вуз може похвалитися випуском понад 50 000 іноземних студентів, і кількість його зарубіжних випускників збільшується з кожним роком.
 
wikipedia.org
 
Обдаровані студенти можуть отримати стипендію, яка покриває до 100% витрат на навчання. У вузі підкреслюють, що витрати на проживання, харчування та інші супутні витрати університет на себе не бере.

Заявки приймаються до 1 березня.

Коледж Провіденс

Приватний, спільний, римсько-католицький університет, розташований приблизно в двох милях на захід від міста Провіденс, Род-Айленд. Це єдиний коледж чи університет в Північній Америці, яким керують домініканські монахи.
 
wikipedia.org
 
Всіх кандидатів автоматично розглядає Комітет по стипендіях, який визначає розмір стипендії на підставі наданих студентами даних. Кандидати, які продемонструють видатні академічні здібності та нездатність самостійно оплатити навчання, можуть отримати повне покриття на відвідування занять (до $65 000 на рік), однак додаткові витрати, такі як проживання, навчальні матеріали тощо (До $3000 на рік) вуз не оплачує.

Заявки приймаються до 15 листопада.

Університет Вашингтона і Лі

Американський приватний гуманітарний університет в місті Лексінгтон, штат Вірджинія. Заснований в 1749 році як невелика класична школа.
 
wikipedia.org
 
Вуз надає як часткове, так і повне покриття витрат обдарованих студентів нерезидентів США. Понад те найкращі кандидати можуть отримати до $7000 на рік на літо. Заявки приймаються до 1 грудня.

Коледж Хендрікс

Приватний коледж Хендрікс в Конвеї, штат Арканзас, надає повне фінансування на навчання, проживання та інші витрати. Щоби претендувати на стипендію, необхідно набрати мінімум 1410 SAT або 3,6 GPA і 32 ACT.
 
wikipedia.org
 
Заявки приймаються до 15 листопада.

Університет Баррі

Розташований в Майамі-Шорсі, штат Флорида, вуз є одним з найбільших католицьких університетів на південному сході й розташований на території архієпископії Майамі.
 
wikipedia.org

Крім 100% оплати за навчання, підручники, переліт та проживання, іноземним стипендіатам виплачують $6000 на додаткове навчання за кордоном. Для того, щоби податися на грант, необхідно набрати мінімум 3,5 GPA і пройти телефонну співбесіду.

Заявки приймаються до 1 грудня.

Коледж Девідсон

Приватний коледж гуманітарних наук розташований в Девідсоні, Північна Кароліна і має сильну експертизу в політичних науках, спорті та мистецтві.
 
wikipedia.org
 
Студенти з сильними лідерськими якостями та академічними здібностями, які доведуть свою нездатність оплачувати навчання, можуть отримати стипендію, яка повністю покриє їхні витрати.

Щоби претендувати на неї, важливо встигнути подати заявку до 15 листопада.

Джерело: ain.ua​
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який стосунок має Гелловін до України?
​Незабаром нас очікує дещо контроверсійне свято. Для когось Гелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – "диявольське свято, яке не повинно з'являтись у лексиконі українців". Але який же стосунок Гелловін має до України?
Читати більше