В Україні зняли фільм про опір корабля під час анексії Криму

8 лютого 2018
UAPOST.US
24 серпня в прокат вийде воєнна драма "Черкаси" режисера Тимура Ященка. Фільм розповідатиме історію Мишка та Лева - двох хлопців із сільської місцевості України. Вони опинилися на військовому кораблі ВМС України "Черкаси", дислокованому в кримському озері Донузлав, під час захоплення Криму 2014 року.

Зйомки почалися у квітні 2017-го в Очакові Миколаївської області. Берегом кримського озера Донузлав стала Кінбурнська коса, розташована між Дніпровсько-Бузьким лиманом і Чорним морем. Сцени проросійських виступів у Криму знімали в Одесі. Також локаціями стали Київ і Чернігівська область.

Тральщик "Черкаси" був єдиним з 13 українських кораблів, що не спустив державний прапор до сходу останнього свого моряка з борта судна.

Загальний бюджет фільму становить близько 40 млн гривень, з яких державна підтримка — 17,3 млн.


 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Найочікуваніші українські фільми 2019 року
Найскандальніший, найдорожчий і наймасштабніший. Це все про українські фільмі, які вийдуть у наступному, 2019 році. Чи виправдають вони очікування глядачів, та чи зростатимуть не тільки кількісно, але й якісно​?
Читати більше