утерянный город (фотолетопись)

16 грудня 2018
ЮНОНСКИЙ.NET

Старые фотографии общеобразовательной школы №32 Донецка.

Сейчас, табличка на школе была демонтирована и заменена. Помимо этого, несмотря на то, что в т.н. "ДНР" имеются два государственных языка - украинский и русский - надпись "Ласкаво просимо" (рус. "Добро пожаловать") была закрашена.


К большому сожалению, лишь архивные фотографии и некоторые предметы напоминают о том ярком и прекрасном мире, который был уничтожен с приходом "русского мира".

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Позбудься від непотребу: в голові, квартирі і житті
Здійснюючи очищення на зовнішньому рівні, ми робимо можливими внутрішні зміни. Очищаючи простір, ми подаємо сигнал про готовність змінюватися. Хочете позитивних змін в житті — звільніть місце для них.
Читати більше
Чому чоловікам корисно носити термобілизну?
Зазвичай чоловіки набагато рідше приділяють увагу тонкощам формування свого гардероба. Проте в останні роки ця тенденція кардинально змінюється, особливо, коли мова йде про захисні елементи одягу.
Читати більше