Українським кінематографістам є чим здивувати європейський кіноринок

Українські кінематографісти представлять 66 проектів на Європейському кіноринку (EFM) 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю з 15 по 23 лютого.
 
Про це під час прес-конференції повідомили представники Державної служби кінематографії та Асоціації кіноіндустрії України.
 
Серед учасників кіноринку Берлінале режисер фільму "Ворошиловоград" Ярослав Лодигін, продюсери Сергій Лавренюк, Єгор Олесов, Макс Осадчий та інші. Всього на кіноринку від України будуть представлені 66 кінопроектів.
 
"Завдання стенду в рамках Берлінале - залучити якомога більше іноземних партнерів, щоб вони приїжджали сюди, знімали тут, купували наші стрічки, щоб Україна з Європою інтегрувалися в єдиний кінематографічний простір", - зазначив голова Асоціації кіноіндустрії України Володимир Яценко.
 
Учасники прес-конференції оголосили програму показів українських фільмів в рамках кінофоруму і повідомили перелік заходів, спрямованих на просування України на міжнародній арені та кіноринку.


 
Ігор Савиченко, продюсер фільму "Коли падають дерева", який цього року бере участь в програмі Берлінале - Панорама, розповів про очікування від фестивалю:
 
"Велике значення має те, що ми потрапили цього року на фестиваль. Це значний крок для нас, не лише як для стрічки, але й для всієї України. Коли люди бачать українське кіно, вони починають цікавитися нашою країною", - зазначив він.

Джерело: ukraineartnews.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль представляє іміджевий ролик 2018 року
Від моменту створення першої кінострічки найголовнішим для будь-якого фільму є глядач. Минулого року саме глядач став центральною фігурою офіційного іміджа ОМКФ. Цьогоріч команда ОМКФ та Ігор Стеколенко вирішили поглибити тему, зробивши головним героєм ролику сприйняття.
Читати більше