Українець вступив одразу в 10 вузів США

2 серпня 2017
Annie
Випускник київського фінансово-правового ліцею Георгій Солодко вступив до Гарварду, а також ще у дев'ять американських вузів.
 
styler.rbc.ua
 
Георгія зарахували в університети Стенфорда, Дартмута, до Колумбійського, Північно-Східного, Бостонського, Колгейтського університетів, а також у коледж Вассар і до університетів Вандербільта і Тафтса.

За словами українця, він вибрав ці вузи тому, що вони мають потужний науковий потенціал.

"Коли інші однолітки відвідували школу, на вихідних відпочивали, я готувався. Спочатку було страшно, нервував. Але спокуса вчитися в престижному університеті перемогла невпевненість. Вибрав американські вузи тому, що в економіці, яка мені подобається, вони сильні та кращі", -  каже хлопець.Георгій розкрив всі труднощі на шляху абітурієнта. В Україні є відділення американської Ukraine Global Scholars, яка надає всю інформацію про навчання в США.

"По-перше, їхати в Америку не треба. Все можна зробити за допомогою інтернету і здати іспити в рідному місті. Головне – запастися терпінням", - радить юнак.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com