Українець потрапив до ТОП-30 найкращих IT-підприємців Європи за версією Forbes

22 січня 2018
Редакція
Щороку Forbes публікує "Forbes 30 Under 30" - два рейтинга найкращих підприємців США і Європи. На початку цього року в ТОП підприємців з технологічних бізнесів Європи потрапив 29-річний українець Денис Жаданов, віце-президент компанії Readdle. Серед переможців рейтингу - співробітники Google Deep Mind, IBM та інших найвідоміших компаній.
 
"Все почалося з орендованої квартири в Україні та нульових інвестицій. А сьогодні Readdle вибудувала потужну екосистему додатків для продуктивності, серед них Spark, Documents, Scanner Pro ... Додатки Readdle є лідерами в своїх категоріях, у них більше 75 млн завантажень і титул "Додаток року" у PDF Expert на Mac від Apple ... ", - так укладачі рейтингу обґрунтовують свій вибір.


 
Видання складає перелік "30 Under 30" щороку. До нього потрапляють провідні молоді інноватори і лідери у віці до 30 років. Кандидатів для американської версії рейтингу вибирають в 20 категоріях (наприклад, "Технології для користувачів", "Мистецтво", "Наука", "Освіта", "Маркетинг і реклама" і т.д.) по 30 осіб у кожній. Для європейської версії категорій трохи менше. Щороку укладачі рейтингу розглядають тисячі номінантів - співробітників стартапів, корпорацій, представників венчурного капіталу і кібербезпеки. Цей список скорочують до десятків імен, з яких потім вибирають 30 найкращих для кожної категорії.
 
Нагадаємо, на початку минулого року до рейтингу "Forbes 30 Under 30" в категорію Enterprise Tech потрапив Дмитро Запорожець, співзасновник стартапу GitLab. З ним в одному переліку були засновники, менеджери, інженери, дослідники з таких компаній, як Slack, LinkedIn, IBM, Dropbox, SpaceX.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

НАРКОТИЧНИЙ МЕТОД ДЕТЕКТИВА
За сімдесят років життя Конан Дойл створив чимало різноманітних творів, які увійшли в 70 томів. Безперечно, найбільше він прославив своє ім’я завдяки вигаданому ним детективу Шерлокові Голмсу. Письменник писав про нього впродовж сорока років, хоча сам найбільше цінував свої історичні та фантастичні романи, які невідомі пересічному читачеві.
Читати більше