Українці створили "розумний" спінер

30 січня 2018
UAPOST.US
Двоє ІТ-розробників з Хмельниччини Єгор Коваль і Сергій Корсун вдосконалили популярну іграшку спінер. Програмісти обладнали її так званими смарт-функціями.

Про це повідомляє видання "Хмельницький".
 
uapost.us
 
SmartSpinner - так хлопці назвали свій винахід, який може створювати динамічні зображення, анімації, слайд-шоу. Він відтворюватиме зображення у вигляді світлодіодної підсвітки. Для використання іграшки необхідно завантажити спеціальний додаток у смартфон із Bluetooth. Зображення створюються та передаються SmartSpinner за допомогою спеціально розробленої програми.Спінер може показувати зображення, текстові повідомлення та виконувати функцію ліхтарика. В описі проекту зазначено, що він оснащений внутрішнім електронним годинником.

За зовнішнім виглядом "SmartSpinner" подібний до звичайного. Він виготовлений з пластику та працює, коли людина починає його крутити.

Наразі винахідники збирають кошти на краудфандинговій платформі Indigogo, щоб запустити виробництво "розумної" іграшки. Загалом їм потрібно зібрати 15 тисяч доларів.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com