У Львові презентували настільну історичну гру про історію ЗУНР

2 листопада 2017
Сергій Присяжнюк
31 жовтня, у Львові презентували настільну історичну гру про історію ЗУНР та проект коміксу до річниці Листопадового зриву, – прес-служба Львівської міської ради.
 
Авторами ідеї та розробниками є Майстерня ігрофікації "Edugames" та ГО "Граніт".

Наразі, зі слів авторів, є готова гра, надрукована у тестовому варіанті, але триває пошук ресурсів на видання. Тираж планують видати до 100-річчя річниці ЗУНР у 2018 році.
"Щоб гра вийшла чисельним накладом, ми шукаємо фінансування та запускатимемо краудфандингову кампанію", – коментує автор ідеї Андрій Мочурад.

Також автори зазначають, що мета проекту – щоб така гра була як мінімум по одному екземпляру в кожній школі не лише Львова, але й області.
"Це перша і поки що єдина стратегічна настільна гра про історію України. Ця гра – це і розвага, але перш за все – це освітній інструмент та пропаганда українського. А пропаганда – має бути якісною. Саме тому процес створення займає тривалий час. Зараз маємо бета версію, проте в друк піде ще досконаліший варіант", – коментує один з дизайнерів Констянтин Михайлець.
"Це перша історично-стратегічна настільна не лише про Галичину, але й про визвольні змагання. Вона містить певну механіку між подіями та картками, замість кубика. Саме це допомагає створити цілісний світогляд про події тих років, на противагу зубрінню. Інших розробок про українську історію, де можна б було взаємодіяти картками чи пересувати війська, або ж політичних лідерів по полю гри – немає", – стверджує Богдан Кордоба, засновник бренду коміксів "Ua Comix".
 
"Стосовно тиражу – ми можемо хоч зараз цифровим друком надрукувати скільки завгодно партій. Але щоб гра була за привабливою ціною", – додав автор ідеї Андрій Мочурад.

Автори також додають, що як тільки проект збере необхідну для видання суму, готові викласти базовий набір у вільний доступ для самостійного друку.

Джерело: prolviv.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше