У Києві пройде перша науково-популярна конференція Brain&Ukraine

21 серпня 2017
Олена Українка
2 вересня в приміщенні Lightfield productions (вул. Польова, 21) пройде Brain&Ukraine - науково-популярна конференція і виставка українських винаходів. Гостей чекають доповіді про науку, інновації та освіту від ключових українських вчених, авторів проектів і реформ. Спеціальний гість конференції - інженер і керівник відділу інновацій NASA - Омар Хатамле.
 
talktome.com.ua
 
Ціль заходу - популяризувати науку в Україні, об'єднати розробників, реформаторів, вчених, представників медіа та бізнесу для створення комунікаційної платформи та обміну досвідом.

Серед спікерів Brain&Ukraine: Леонід Пономаренко - учасник наукової групи, яка відкрила графен і отримала Нобелівську премію; біофізик, дослідник людського мозку і свідомості - Олег Кришталь; засновники освітніх платформ Prometheus і EdEra Іван Примаченко і Ілля Філіппов; голова департаменту міжнародних зв'язків та європейської інтеграції МОН України Анна Новосад та інші.Окрема частина конференції відведена під виставку українських наукових розробок та інновацій. Експозиція винаходів налічує понад 30 об'єктів, створених в науково-дослідних інститутах і приватних лабораторіях по всій країні. Також гості зможуть познайомитися з інституціями, лекторіями і журналами, які займаються популяризацією науки в Україні - всі вони будуть представлені в інтерактивній зоні.

Засновниці конференції - журналістки Міріам Драгіна та Олена Скирта. Міріам Драгіна - організатор соціальної платформи розвитку нових брендів Kyiv Market, автор радіошоу "Індекс Хірша" на Радіо "Аристократи"; Олена Скирта - співорганізатор конференції TEDxKNU і журналіст Platfor.ma. Разом вони ведуть науково-популярне радіо шоу "Цією людиною був Альберт Ейнштейн" на Громадському радіо.
 
talktome.com.ua
 
"Конференція Brain&Ukraine піднімає проблеми популяризації науки в Україні. Ми розбираємося в процесі, формулюємо і доносимо широкому загалу актуальну ситуацію. Ми хочемо об'єднати людей, які можуть впливати на екосистему і продуктивну роботу наукових проектів у країні. Наукове і медійне ком'юніті постійно потребують діалогу між собою і Brain&Ukraine стане мостом для такого діалогу", - пояснює суть проекту Олена Скирта.

"Наше головне повідомлення: "Формулюємо майбутнє", адже увага до фундаментальних і прикладних досліджень, інвестиції часу в освіту і формування цінності нових знань в розвиненому світі мають велике значення. Турбота про завтрашній день повертається економічним та інтелектуальним зростанням, необхідним нашій країні. Якщо сьогодні доступно пояснити цінність наукових процесів, познайомити аудиторію з нашими талантами і їхніми досягненнями, стимулювати державу приділяти більше уваги цим процесам, а медіа - говорити про них, то завтра з'являться сприятливі умови, в яких інтелектуали залишаться в країні, бізнес почне купувати вітчизняні розробки, а рівень освіти зможе конкурувати з найкращими вузами планети", - зазначає Міріам Драгіна.

Квитки

Науково-популярна конференція Brain&Ukraine

Джерело: talktome.com.ua​
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше