У Києві пройде перша науково-популярна конференція Brain&Ukraine

21 серпня 2017
Олена Українка
2 вересня в приміщенні Lightfield productions (вул. Польова, 21) пройде Brain&Ukraine - науково-популярна конференція і виставка українських винаходів. Гостей чекають доповіді про науку, інновації та освіту від ключових українських вчених, авторів проектів і реформ. Спеціальний гість конференції - інженер і керівник відділу інновацій NASA - Омар Хатамле.
 
talktome.com.ua
 
Ціль заходу - популяризувати науку в Україні, об'єднати розробників, реформаторів, вчених, представників медіа та бізнесу для створення комунікаційної платформи та обміну досвідом.

Серед спікерів Brain&Ukraine: Леонід Пономаренко - учасник наукової групи, яка відкрила графен і отримала Нобелівську премію; біофізик, дослідник людського мозку і свідомості - Олег Кришталь; засновники освітніх платформ Prometheus і EdEra Іван Примаченко і Ілля Філіппов; голова департаменту міжнародних зв'язків та європейської інтеграції МОН України Анна Новосад та інші.Окрема частина конференції відведена під виставку українських наукових розробок та інновацій. Експозиція винаходів налічує понад 30 об'єктів, створених в науково-дослідних інститутах і приватних лабораторіях по всій країні. Також гості зможуть познайомитися з інституціями, лекторіями і журналами, які займаються популяризацією науки в Україні - всі вони будуть представлені в інтерактивній зоні.

Засновниці конференції - журналістки Міріам Драгіна та Олена Скирта. Міріам Драгіна - організатор соціальної платформи розвитку нових брендів Kyiv Market, автор радіошоу "Індекс Хірша" на Радіо "Аристократи"; Олена Скирта - співорганізатор конференції TEDxKNU і журналіст Platfor.ma. Разом вони ведуть науково-популярне радіо шоу "Цією людиною був Альберт Ейнштейн" на Громадському радіо.
 
talktome.com.ua
 
"Конференція Brain&Ukraine піднімає проблеми популяризації науки в Україні. Ми розбираємося в процесі, формулюємо і доносимо широкому загалу актуальну ситуацію. Ми хочемо об'єднати людей, які можуть впливати на екосистему і продуктивну роботу наукових проектів у країні. Наукове і медійне ком'юніті постійно потребують діалогу між собою і Brain&Ukraine стане мостом для такого діалогу", - пояснює суть проекту Олена Скирта.

"Наше головне повідомлення: "Формулюємо майбутнє", адже увага до фундаментальних і прикладних досліджень, інвестиції часу в освіту і формування цінності нових знань в розвиненому світі мають велике значення. Турбота про завтрашній день повертається економічним та інтелектуальним зростанням, необхідним нашій країні. Якщо сьогодні доступно пояснити цінність наукових процесів, познайомити аудиторію з нашими талантами і їхніми досягненнями, стимулювати державу приділяти більше уваги цим процесам, а медіа - говорити про них, то завтра з'являться сприятливі умови, в яких інтелектуали залишаться в країні, бізнес почне купувати вітчизняні розробки, а рівень освіти зможе конкурувати з найкращими вузами планети", - зазначає Міріам Драгіна.

Квитки

Науково-популярна конференція Brain&Ukraine

Джерело: talktome.com.ua​
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше